Menu
FANZINE.cz
Technologie

Deus Ex: Human Revolution trailer. Podívejte se na mrazivou pohlednici z budoucnosti

Šimon Kolář

Šimon Kolář

29. 7. 2011

OBR.: Laboratoř na lidské augmentace!Video!Tvůrci chystané RPG střílečky se vytasili s novým trailerem. Tentokrát se jedná o ukázku s živými herci a dojem z ní je velice silný.

OBR.: Hlavní hrdina hry Adam

Hlavní hrdina hry je naživu pouze díky augmentacím, zdroj: výrobce hry

Všechno zatím nasvědčuje tomu, že nový Deus Ex bude neobyčejnou hrou, která půjde proti současnému trendu koridorových akcí á la Call of Duty. Sami tvůrci ostatně o svém připravovaném kousku mluví jako o RPG z pohledu první osoby, a dávají tím tak najevo, že ve hře půjde hlavně o svobodu rozhodování a kvalitní příběh, ne jen zběsilou akci. Sílu příběhu se snaží demonstrovat i nově vypuštěné video.

Přečtěte si také o hře Dishonored, která navazuje na tradici Deus Ex

To je celé hrané skutečnými živými herci a jeho poselství je skutečně mrazivé. Vypovídá o lidech, pro které se umělé augmentace staly určitou formou drogy a ničí je zevnitř. Jedná se o klasický střet mezi vědeckým pokrokem a zachováním vlastní lidskosti. V herní branži je titulů, které se zabývají takto palčivými témáty, zatím pohříchu málo, a pokud se fatalistickou atmosféru z trailerů podaří přenést i do výsledné hry, možná nás čeká nejchytřejší hra od prvního Bioshocku.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Deus Ex: Human Revolution trailer. Podívejte se na mrazivou pohlednici z budoucnosti

Hide picture