Menu
FANZINE.cz
Technologie

Deus Ex je hotov. V prvních recenzích sbírá vysoká hodnocení

Jan Holan

Jan Holan

5. 8. 2011

Už je to definitivní. Square Enix vydal oznámení, že třetí Deux Ex s podtitulem Human Revolution nabyl statusu GOLD a tak už nic nebrání jeho cestě na pulty obchodů, která by se měla uskutečnit v srpnu tohoto roku. Podaří se mu dosáhnout kvalit prvního dílu?

Deus Ex Human Revolution - takedown

A oni se ted začnou modlit k Bohu. zdroj: distributor hry

První díl akčního RPG Deus Ex, odehrávajícího se v cyberpunkovém světě, vyšel již v roce 2000 a od té doby už jenom sbíral spousty ocenění. O tři roky později vyšel další díl s podtitulem Invisible War. Druhý Deus Ex nebyl špatná hra (na Metacratics má PC verze hodnocení 80), ovšem v porovnání se svým předchůdcem prohrával na celé čáře.

Přečtěte si také o novém traileru Deus Ex: Human Revolution!

Nyní se ovšem již na obzoru vynořuje Deus Ex: Human revolution, jehož snahou je navázat na úspěch původního Deus Ex. Hry se ujalo studio Eidos Montreal a tak vzniká bez přispění většiny původních autorů, jako je třeba Warren Spector. Uveřejněné obrázky a videa ovšem svědčí o tom, že rozhodně je se na co těšit.

Hra by měla nabídnout více způsobů řešení úkolů a to hlavně díky rozličným vylepšením, které si můžete nechat do svého těla namontovat. Je libo neviditelnost? Supersílu? A nebo robotické nohy? Možností je spousta.

Dalším tahákem je bezesporu hrací doba, která by se měla pohybovat v rozmezí 20 až 35 hodin. Pokud nenastanou komplikace, hra by měla vyjít 26. srpna v PC, PS3 a XBOX360 verzi. Pro ty zámožnější je zde sběratelská edice, obsahující figurku, in-game obsah, DVD a knihu ilustrací, která bude dostupná i v ČR.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Deus Ex je hotov. V prvních recenzích sbírá vysoká hodnocení

Hide picture