Menu
FANZINE.cz
Technologie

Diablo 3: Blizzard potvrdil první dohrání hry v nejtěžším módu Inferno

Dominik Butschek

Dominik Butschek

25. 6. 2012

Diablo IIIDva hardcore hráči, Kripp a Krippi, dohráli Diablo 3 na nejvyšší možnou obtížnost. Po pár zmatcích jim bylo Blizzardem potvrzeno světové prvenství. Dnes už hráči jejich kousek dokonce ani nemohou zopakovat.

 

Diablo III

Diablo 3 je v hardcore módu skutečnou výzvou zdroj: distributor hry

Hardcore není pro Diablo žádnou novinkou, nicméně až s třetím dílem série získal hardcore nový význam. Se savy uloženými na serverech Blizzardu znamená smrt v hardcore módu skutečně ztrátu všeho. Pro Krippa a Krippiho by to znamenalo ztrátu dvou charakterů na levelu 60, jejich inventářů a top výbavy před několika tisíci diváků. Navíc by přišli o možnost hru dokončit před vydáním patche 1.0.3, který snižuje obtížnost na Inferno obtížnosti.

Čtěte také: RECENZE: Ghost Recon: Future Soldier představil vojáka 21. století

Varování pro hráče, kteří ještě nedokončili Akt IV: Následující část obsahuje spoilery. Jak Kripp ve svém videu uvádí, nebyl si jistý, jestli jsou skutečně první na světě, kteří dokončili Diablo 3 v Inferno obtížnosti a na hardcore mód. Nicméně komunitní manažer Blizzardu Bashiok na Twitteru potvrdil, že skutečně první jsou.

Boj trvá přes 20 minut a je neuvěřitelné, jak si oba hráči zachovali chladnou hlavu. Dokonce i v okamžiku, kdy Krippův barbar je chycen do klece, tedy asi nejnebezpečnější pasti, kterou Diablo sesílá – stejná past poslala na věčnost i moji čarodějku. Celým videem se opakuje fráze „Don’t get cocky“, tedy „Nenafukuj se“. Stejně dobrým tipem pro souboj s Diablem je fráze „Run the fuck away!“.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Diablo 3: Blizzard potvrdil první dohrání hry v nejtěžším módu Inferno

Hide picture