Menu
FANZINE.cz
Technologie

Diablo 3 by se na konzolích mohlo objevit. A nejen jako pouhý port

Jakub Bilko

Jakub Bilko

27. 11. 2011

Diablo III - Witch Doctor artworkAčkoli se Blizzard primárně zaměřuje na PC a rozsáhlé herní portfolio je toho patřičným důkazem, objevují se nové informace o zájmu tohoto studia co se konzolového vývoje Diabla 3 týče. Pokud se Diablo 3 na konzolích objeví, nebude se jednat o pouhý port.

Pánům vpravo se z té podívané nejspíš zvednul žaludek Zdroj: blizzard

V současné době Blizzard směřuje svůj zájem na dokončení Diabla 3 na PC a zatímco před měsícem by jen málokdo konzolové verzi dával příliš velkou naději, v současnosti je tomu jinak, respektive vývojářský tým mající na starosti konzolovou verzi se z původního počtu tří lidí rozšířil.

Preview hry Diablo III. Čtěte devět důvodů, proč půjde o RPG roku

Ředitel vývoje, Jay Wilson, sdělil, že nikdy předtím Blizzard do konzolí neinvestoval tolik jako nyní. Tohle je už pádný důkaz zájmu, který Blizzard projevuje, i přesto tomu stále hráči nechtějí věřit, nejspíš hlavně kvůli tomu, že to vývojáři s konzolemi už v minulosti zkoušeli, o čemž se Jay Wilson taktéž zmínil.

VIDEO: Chuck Norris proplesknul orky. V reklamě na World of Warcraft

Dále řekl, že Diablo 3 je perfektním kandidátem pro konzolové ztvárnění a jestliže se do toho vývojáři obují, nebude se jednat o pouhý port, ale o od základu předělanou hru vyhovující potřebám konzolí. Přes všechny tyto informace zatím Blizzard vývoj Diabla 3 pro konzole oficiálně neoznámil.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Diablo 3 by se na konzolích mohlo objevit. A nejen jako pouhý port

Hide picture