Menu
FANZINE.cz
Technologie

Diablo 3 představilo v novém videu zásadní novinky

Jakub Bilko

Jakub Bilko

22. 5. 2011

Diablo 3Na internetu se objevil nový gameplay trailer ze hry Diablo 3, který ukazuje kooperaci hráče s jedním ze tří pomocníků. Tyto NPC vám mohou dělat kompanii a svou přítomností ulehčit boj s pekelnými nestvůrami. Jaké zásadní novinky přinese Diablo 3?

Diablo 3 - most

Neprojdeš dál!

Očekávané RPG Diablo 3 se může pochlubit tzv. followers systémem, který nabídne možnost vzít si s sebou na výpravu pomocníka. V traileru můžete vidět v akci kooperaci s kouzelnicí, padouchem anebo obrněným templářem. Vše je navíc nově obohaceno možností spravovat výbavu jednotlivých NPC pomocí manažeru.

Každý pomocník bude pochopitelně disponovat různými schopnostmi, případně získávat nové s rostoucím levelem. Kouzelnice je určena k souboji na dálku pomocí kouzel, dokáže ovšem také posílit hráčovu postavu.

To takový padouch jistě nemá nic dobrého v úmyslu, jedná se o pochmurného člověka, který disponuje různými léčkami. Primárně se zaměřuje na boj z dálky. Templář je zkrátka válečník, jenž bojuje v bezprostřední blízkosti nepřítele. Díky bytelnému brnění může podstupovat roli tanka, aby vás ochránil před útoky, ale dokáže se taktéž přepnout do role léčitele.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Diablo 3 představilo v novém videu zásadní novinky

Hide picture