Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

DICE prý vyvíji Mirror’s Edge 2, prohlásil bývalý šéf společnosti EA

Jakub Bilko

Jakub Bilko

22. 11. 2012

Švédský vývojářský celek DICE, stojící za sérií Battlefield, dle slov bývalého šéfa EA vyvíjí pokračování hry Mirror’s Edge. Žádné oficiální stanovisko však prozatím nebylo zveřejněno.

Mirror's Edge dal FPS akcím nový rozměr Zdroj: oficiální stránka hry

O pokračování Mirror’s Edge se v herním průmyslu už nějakou tu dobu šušká. Viceprezident EA Patrick Soderlund prohlásil, že vydavatel nechce, aby se studio DICE stalo továrnou na Battlefield. Zmínil také, že společnost již pracuje na jiné značce, než pro kterou je společnost důvěrně známá.

Bývalý výkonný ředitel EA Ben Cousins, který v současnosti stojí v čele švédského Ngmoco, na věc reagoval svým příspěvkem na Twitteru: „Na stockholmské vývojářské scéně se všeobecně ví, že v DICE pracují na Mirror’s Edge 2.“

Čtěte také: Příští Mass Effect by mohl být prequel původní trilogie, zvažuje BioWare

Hra se navíc objevila na několika vývojářských životopisech, a ačkoliv EA ani DICE vývoj hry výslovně nepotvrdily, z obou společností již na účet vysoce očekávaného pokračování padlo několik narážek. Už v minulém roce řekl Frank Gibeau, šéf EA Games Label, že nápady pro hru byly zpracovávány. Byl si také jist o kombinaci nového projektu s Frostbite enginem druhé generace.

Spoustě fanouškům by pokračování hry nepochybně udělalo radost. Producent DICE Patrick Liu řekl již dříve, že hráči jsou na znovuponoření se do Mirror’s Edge připraveni.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

DICE prý vyvíji Mirror’s Edge 2, prohlásil bývalý šéf společnosti EA

Hide picture