Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Dishonered vyjde s českými titulky. Dočkají se majitelé PC i konzolí

Marek Jedinák

Marek Jedinák

25. 7. 2012

Jedna z nejočekávanějších her letošního podzimu, Dishonered, bude na našem území dostupná s českými titulky. Tato zpráva se vyjma tradičního PC také verzí pro PlayStation 3 a Xbox 360, potvrdil to výhradní distributor hry pro Českou republiku.

Dishonored vyniká už z plakátů a screenshotů temnou a pronikavou atmosférou. zdroj: vydavatel hry

Všechny fanoušky kvalitních stealth akcí čeká výborná zpráva. Dishonered, akce z pohledu třetí osoby protkaná temnou atmosférou alternativní lidské minulosti kombinující období průmyslové revoluce společně s prvky futuristických technologií, vyjde na našem území s českými titulky.

Čtěte také: VIDEO: Podívejte se na funkční kostým Iron Mana za 84 000 korun

Příběh odehrávající se na pozadí dystopického koloritu všudypřítomné technokratické totality je těžištěm hry především proto, že se bude měnit v závislosti na hráčových rozhodnutích.

Dle prohlášení vývojářů by mělo jít o podobné větvení příběhové struktury podobně, jako je tomu například u populární série Mass Effect.

Velký důraz je také kladen na variabilní herní styl v mnohém připomínající loňský hit Deus Ex. Každý hráč si bude moci zvolit svůj vlastní styl. Spokojení mají být jak vyznavači plížení ve stínech a pomalé likvidace nepřátel, tak zběsilí útočníci, kteří se s ničím nepářou.

Předběžným indikátorem kvality jsou ochranná křídla světového vydavatelství Bethesda. Připomeňme také, že český distributor Cenega má s překlady široké zkušenosti, neboť stála například za velmi kladně hodnoceným překladem hry Mafia 2, a to včetně dabingu.

Hra vychází 12. října pro PC, Xbox 360 i PlayStation 3.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Dishonered vyjde s českými titulky. Dočkají se majitelé PC i konzolí

Hide picture