Menu
FANZINE.cz
Technologie

Dishonored bude kráčet ve stopách Deus Ex a Thiefa

Šimon Kolář

Šimon Kolář

11. 7. 2011

OBR.: Železnice z Half-Life 2První větší herní oznámení od doby, kdy v Los Angeles proběhla výstava E3, je tady. Hra Dishonored od vývojářů z Arkane Studios už teď vypadá velmi slibně.

OBR.: Souboj z Half-Life 2

Vizuálně by hra měla připomínat Half-Life 2, Zdroj: half-life.com

Zajímavě vypadají hlavně jména, která za právě ohlášeným titulem stojí. Tím nejvýraznějším je zřejmě Harvey Smith, který se jako designér podílel na takových hrách, jakými jsou například System Shock, Thief nebo první dva díly kultovního Deus Ex. Dalšímí významnými osobnostmi podílejícími se na vývoji jsou Raf Colantonio, tvůrce Arx Fatalis, nebo Viktor Antonov, který se postaral o vzhled City 17 v druhém Half-Life.

Přečtěte si také preview chystaného Deus Ex: Human Revolution

Celá hra je vyvíjena pod záštitou Bethesdy, která údajně do tvůrčího týmu Arcane Studios vkládá velké naděje a poskytuje jim tolik času a peněz, kolik si projekt vyžaduje. Podle prvních zevrubných informací by výsledná podoba hry měla nejvíce připomínat právě hry jako Deus Ex nebo Thief, kde lze jednotlivé herní situace řešit hned několika různými způsoby. Tato akční adventura by měla vyjít někdy v průběhu roku 2012 pro PC, Playstation 3 a Xbox 360.


Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Dishonored bude kráčet ve stopách Deus Ex a Thiefa

Hide picture