Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Dishonored: The Knife of Dunwall se objeví v dubnu. Co nabídne nového?

Jan Perlík

Jan Perlík

14. 3. 2013

Legendární zabiják Daud se vrací. S ním i nová porce vrahů, se kterými se bude muset vypořádat. Zvládne to?

FOTO: Dishonored The knife of Dunwall

Vžijte se opět do kůže proslulého zabijáka. Příběh pokračuje. Zdroj: reprofoto oficiální stránky

Dishonored: The Knife of Dunwall je již druhým stahovatelným obsahem pro hru Dishonored od Arkane Studios.

Po atentátu na císařovnu se navždy změnil osud města Dunwall. Objevuje se nová postava, kterou se stala Delilah. Co je zač? Bude hráčským průvodcem v jednotlivých okrscích Dunwallu.

Nové funkce v The Knife of Dunwall:

  • Schopnosti, zbraně a pomůcky – Dunwall získá unikátní nadpřirozené schopnosti. K vaší zabijácké činnosti vám pomůže arzenál zbraní a pomůcek, které zahrnují Chokedust k omámení nepřátel, velrybí olej, kterým překvapíte své protivníky, výbušné šrouby a skrytý Wristbow.
  • Širší možnosti zkoumání Dunwallu – Hráči se vrátí zpět do oblastí hlavních událostí původní hry s novou perspektivou, včetně osudného okamžiku, kdy Corvo vyráží na cesty. Prozkoumáte například továrnu s velrybím masem nebo rozpadající se Flooded District.
  • Osud určen vlastním rozhodnutím – Bude velice záležet na tom, jaké dovednosti máte a jaké rozhodnutí si vyberete. Ke každé misi můžete přistupovat vlastním stylem přesně tak, jak vám to nejvíce vyhovuje. Objevte tajemství Delilah v samostatné kapitole, ať můžete uzavřít celkový příběh v příštím DLC balíčku – The Brigmore Witches.

Bethesda oficiálně oznámila datum, kdy se Dishonored: The Knife of Dunwall na jednotlivých platformách objeví. Majitelé Xboxu 360 a PC se dočkají 16. dubna, na PS3 se DLC objeví o den později. K zakoupení budete potřebovat 800 Microsoft bodů nebo 7,99 liber (téměř 240 Kč).

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Dishonored: The Knife of Dunwall se objeví v dubnu. Co nabídne nového?

Hide picture