Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Disney umožnil fanouškovi Avengers předčasně zhlédnout připravovaný poslední díl. Co se stalo?

Redakce

Redakce

23. 1. 2019

Fanoušci Avengers z celého světa dychtivě očekávají 26. duben, den, kdy se v kinech začne promítat pokračování filmu Avengers: Infinity War. Marvel v něm přinesl osudy největších hrdinů od Iron Mana až po Kapitána Ameriku.

Kvůli nemoci nestihne premiéru očekávaného filmu

Nemocný fanoušek Alexander nedávno sdílel obavy z toho, že se možná premiéry filmu Avengers Endgame vůbec nedožije. Disney nakonec vyslyšel jeho modlitby, a rozhodl se splnit jeho vytoužené přání. 33letý Australan trpí vzácnou nemocí zvanou Fanconi anémie, kvůli které ho postihla rakovina jater, rakovina úst a přidalo se i selhání kostní dřeně.

Příspěvek na sociálních sítích

Alexander žil bez zdravotních potíží až do roku 2017, kdy mu kvůli rakovině úst museli odstranit většinu čelisti. Brzy následovala rakovina jater a smutná předpověď brzké smrti. Poté, co si v roce 2018 vyslechl diagnózu, dostal od lékařů smutný verdikt. Zbývá mu rok života a patrně zemře ještě před dubnem. Proto se rozhodl napsat na sociální sítě příspěvek:

„Slyšel jsem o tom, že se někdo dostal na předčasné promítání. Moc rád bych se ho zúčastnil také. Nejsem ale dítě ani člověk s tragickým příběhem. Jsem normální 33letý chlapík. Před třemi lety jsem ztratil svou sestru, která zemřela na vzácné genetické onemocnění, kterým teď trpím i já. Až zemřu, zanechám po sobě oddanou přítelkyni a adoptovaného chrta. Myslel jsem, že do dubna vydržím, ale kostní dřeň mi to nedovolí.“

Díky sdílení se zpráva dostala ke správným lidem

Díky sdílení se zpráva dostala ke správným lidem

Jeho příspěvek se stal okamžitě virálním a sdílely ho tisíce lidí. Na Instagramu a Twitteru lidé začali používat hashtag #Avengers4Alexander. Nakonec se díky sdílení jeho zpráva dostala až ke známému Christe Hemswortha, herce, který hraje Thora a zpráva se začala šířit mezi dalšími herci a filmovými tvůrci. Brzy dostal Alexander potěšující zprávu:

„Disney je z vašeho zájmu nadšený a právě diskutuje o různých možnostech předčasného promítání.“ Alexander při čtení e-mailu plakal, protože se mu splnil jeho největší sen.

Ohodnoťte tento článek:
5

Právě čtete

Disney umožnil fanouškovi Avengers předčasně zhlédnout připravovaný poslední díl. Co se stalo?

Hide picture