Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Doctor Who: Speciál k výročí má trailer. Vrátí se všichni Páni času?

Jan Neuman

Jan Neuman

20. 10. 2013

Doctor Who Eleven Doctors PerexPodívejte se na trailer ke speciální epizodě Doctora Who k padesátému výročí vysílání tohoto seriálu. Objeví se v něm opravdu všichni Doctoři? Trailer naznačuje, že ano.

video
play-sharp-fill

Před padesáti lety spatřil světlo světa první díl anglického seriálu Doctor Who, kdo tehdy tušil, že se bude seriál vysílat tak dlouho a že vůbec dojde na speciální epizodu k jeho padesátiletému výročí. A hle, padesát let pryč a vy máte nyní možnost se podívat na trailer k této speciální epizodě. Trailer ukazuje všechny Doctrorovi reinkarnace, což naznačuje tomu, že by se ve filmu měli a mohli objevit všichni, na což se těší snad každý fanoušek tohoto nejdéle vysílaného sci-fi seriálu na světě.

Trailer začíná krásně oldschoolově, aby navázal na historii tohoto seriálu a z černobílé pomalu přechází do barev a postupně i do lepších a lepších efektů a grafiky. Momenty v traileru jako by byly zachyceny v jakési bublině, ve které se zastavil čas a kamera volně pluje okolo těchto událostí, jak oby pozorovatel byl vně této bubliny. Skoro jako by scénáristé naráželi na bublinu do které uvěznil Doctor Pány času, takže se nechme překvapit, jestli je v seriálu znovu neuvidíme. Jediné co víme jistě a co prohlašuje i Doctor v traileru mělo by to být něco velkého, hodně velkého a měl by to být Doctorův den, něco, na co celý život čekal a před čím celý život utíkal.

Jedenáct Doctorů v jedné řadě. Chtěli byste je vidět všechny v jednom díle? Zdroj: BBC

Jedenáct Doctorů v jedné řadě. Chtěli byste je vidět všechny v jednom díle? Zdroj: BBC

Celkově se trailer moc povedl a fanouškovi Doctora Who z něj přímo běhá mráz po zádech, nezbývá než doufat aby si tuto atmosféru zachovala i celá speciální epizoda, do které každý fanoušek již teď odpočítává snad každou vteřinu.

Premiéra epizody k padesátému výročí bude 23. listopadu 2013 a bude trvat 75 minut.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Doctor Who: Speciál k výročí má trailer. Vrátí se všichni Páni času?

Hide picture