Menu
FANZINE.cz
Technologie

DotA 2 je oficiálně free-to-play. Až do vydání je ale za peníze

Dominik Butschek

Dominik Butschek

4. 6. 2012

Dota 2 Hero 2Valve oficiálně prohlásilo Dotu 2 za free-to-play. Do hry se však stále ještě není možné volně registrovat. Pro nedočkavce se objevila možnost si vstup zakoupit.

 

Dota 2 Hero 2

Hodného přeci nepálí... zdroj: Steam

To, že DotA 2 bude free-to-play, není žádnou novinkou, samotný Gabe Newell to tvrdil již dávno. Nicméně potěšující zprávou je, že všichni hrdinové budou automaticky dostupní pro všechny hráče. Není tedy nutné hrát týden a více s určitým základním setem hrdinů, abyste odemkli ty lepší (anebo si je za nemalý peníz dokoupili) jako u konkurenčích her založených na Dotě.

Čtěte také: CD Projekt připravuje nové hardcore RPG. Bude se jmenovat Cyberpunk

Ti méně šťastní, kteří ještě neobdrželi pozvánku do bety, si nyní mohou koupit předčasný vstup do hry za 30 dolarů. DotA 2 Store pak obsahuje kromě této možnosti již přibližně 200 itemů, které upravují vzhled hrdinů. Díky Steam Workshopu mohou kreativní hráči vytvářet nové itemy v naději, že zrovna jejich bude vybrán na prodej do hry.

Datum otevření Doty 2 veřejnosti stále ještě nebylo určeno. Valve sice považuje Dotu 2 za hru ve fázi už mimo betu, ale stále ještě musí vylepšovat serverovou infrastrukturu. Snad se tedy vyhne debaklu Diabla 3 při spuštění.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

DotA 2 je oficiálně free-to-play. Až do vydání je ale za peníze

Hide picture