Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Dreamfall: Chapters ukazuje nový trailer. Chlubí se městem budoucnosti

Pavel Šnábl

Pavel Šnábl

23. 2. 2013

Dreamfall: Chapters se na Kickstarteru opravdu daří. Vývojáři právě překonali hranici milionu dolaru a příspěvky pořád přibývají. Tvůrci se proto pochlubili dalším trailerem.

video
play-sharp-fill

Prozatím jsme viděli ze hry pouze Arcadii, která se prezentuje jako fantasy svět. Ale znalci Dreamfall vědí, že ve hře vystupují dva světy. Tím druhým je náš svět v budoucnosti, nazvaný Stark.

V traileru se ukáže konkrétně město Europolis. Je to kyberpunkové město, které se skládá z bývalého Polska, Německa, České Republiky, Belgie a Nizozemska. Záběry jsou z rozpracované hry, tudíž lze očekávat, že finální verze bude vypadat ještě lépe.

Čtěte také: Tomb raider by měl být zárukou dobré optimalizace. Známe HW požadavky

Podle tvůrců je Europolis kyberpunková vize budoucnosti. Ulicemi města se to hemží zločinci a pochybnými existencemi, barevnou stránku podtrhují křiklavé neonové tabule. Vývojáři slibují další informace a várku screenshotů během následujících dní.

Příspěvky na Kickstarteru dokazují, že o typické point and click adventury je pořád zájem. Držíme autorům palce a těšíme se, až bude hra konečně hotová.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Dreamfall: Chapters ukazuje nový trailer. Chlubí se městem budoucnosti

Hide picture