×
FANZINE.cz

Dreamfall: Chapters ukazuje nový trailer. Chlubí se městem budoucnosti

OBR.: Dreamfall
Zoë se v novém Dreamfall Chapters taky ukáže. Zdroj: Oficiální stránky hry

Dreamfall: Chapters se na Kickstarteru opravdu daří. Vývojáři právě překonali hranici milionu dolaru a příspěvky pořád přibývají. Tvůrci se proto pochlubili dalším trailerem.

video

Prozatím jsme viděli ze hry pouze Arcadii, která se prezentuje jako fantasy svět. Ale znalci Dreamfall vědí, že ve hře vystupují dva světy. Tím druhým je náš svět v budoucnosti, nazvaný Stark.

V traileru se ukáže konkrétně město Europolis. Je to kyberpunkové město, které se skládá z bývalého Polska, Německa, České Republiky, Belgie a Nizozemska. Záběry jsou z rozpracované hry, tudíž lze očekávat, že finální verze bude vypadat ještě lépe.

Čtěte také: Tomb raider by měl být zárukou dobré optimalizace. Známe HW požadavky

Podle tvůrců je Europolis kyberpunková vize budoucnosti. Ulicemi města se to hemží zločinci a pochybnými existencemi, barevnou stránku podtrhují křiklavé neonové tabule. Vývojáři slibují další informace a várku screenshotů během následujících dní.

Příspěvky na Kickstarteru dokazují, že o typické point and click adventury je pořád zájem. Držíme autorům palce a těšíme se, až bude hra konečně hotová.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..