Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Dreamfall Chapters uvolnilo několik novinek. Postava Zoë se vrátí

Pavel Šnábl

Pavel Šnábl

15. 12. 2012

Na pokračování adventurní série Dreamfall se čekalo spoustu let. Chvíli to dokonce vypadalo, že nevyjde. To naštěstí není pravda a vývojáři se pilně pustili do práce.

OBR.: Dreamfall

Zoë se v novém Dreamfall Chapters taky ukáže. Zdroj: Oficiální stránky hry

Původně byla hra plánována do jednotlivých epizod. Nakonec se vývojáři rozhodli hru rozdělit do třech ucelených celků, nazvaných knihy. Každá kniha bude v jiném ročním období a celkově se tak celý příběh odehraje v rámci jednoho roku.

Ve hře se objeví staří známý z minulých dílů. Akorát budou samozřejmě starší a zkušenější. Potkáme tu také Zoë, která bude působit daleko dospěleji a zkušeněji. Vývojáři dokonce hodlají použít všechny původní dabéry.

Čtěte také: Assassin’s Creed 3 se stal nejrychleji prodávaným titulem v historii Ubisoftu

Upuštěno bylo také od nepřilíš vhodného systému boje z druhého dílu. Podle slov vývojáře Ragnara Tørnquista to nebyl zrovna vhodný způsob interakce.

Na vývoj Dreamfall Chapters přispěl Norský Filmový Institut. Tahle finanční injekce však stačí pouze na začátek vývoje. Proto se studio rozhodlo začátkem příštího roku přidat hru na Kickstarter. Tímto způsobem hodlají hru dodělat a doufají v dostatečný zájem fanoušků.

Vypadá to, že adventury zase chystají návrat. Nejdříve oznámení Syberia 3, pak cenu za nejlepší hru vyhrála adventura The Walking Dead, a teď vývoj Dreamfall. Příští rok bude rozhodně zajímavý a fanoušky adventur můžou začít slavit.

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Dreamfall Chapters uvolnilo několik novinek. Postava Zoë se vrátí

Hide picture