Menu
FANZINE.cz
Komiks

Drsná škola Franka Millera vychází ve speciálním vydání

Ondřej Lorenc

Ondřej Lorenc

20. 3. 2013

Geof Darrow:Drsna skolaMožná o tomhle komiksu novější fanoušci nikdy neslyšeli, ale nenechte se zmást, jde o světovou klasiku. Frank Miller je autorem tohoto pro něj netypického sci-fi a grafické zpracování je přímo legendou. A už je opravdu na čase začít komiks shánět!

Z kresby Geofa Darrowa si sednete na zadek

Dnes v poledne totiž nakladatelství Comics Centrum přináší pro čtenáře přesně sto sběratelských výtisků téhle pecky. Jednotlivé kousky budou k dostání v ručně vyrobeném pouzdře a dokonce i s certifikátem. Výtisky budou číslovány a slepotiskově zapečetěny. Důvodem je, samozřejmě kromě skvělé kvality komiksu jako takového, luxus, který se uvnitř skrývá.

Edice obsahuje barevný plakát prvního sešitu původního amerického vydání a celá kniha vyjde ve zvětšeném formátu. Což má samozřejmě svůj dobrý důvod, kterým je vyniknutí doslova maniakálně propracované a detailní kresby. Dodnes si pamatuji, jak mě ohromilo listování originálním vydáním a premiérové české výtisky slibují zdvihnout laťku ještě výše.

Sto sběratelských kopií je raritou, která nelze opomenout, ale není potřeba zoufat, pokud se na někoho nedostane. Koncem března uvidíme běžnou, nelimitovanou verzi nejen na pultech, ale i v e-shopech.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Drsná škola Franka Millera vychází ve speciálním vydání

Hide picture