Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Druhý trailer k filmu The Dark Knight Rises: Sága o Batmanovi končí

Denisa Marešová

Denisa Marešová

21. 12. 2011

FOTO: The-Dark-Knight-Rises-TeaserPro všechny fanoušky filmové série o Batmanovi, ale nejen pro ně, máme dobrou zprávu. Druhý trailer k filmu The Dark Knight Rises byl konečně zveřejněn.

FOTO: The-Dark-Knight-Rises-Teaser

Batmanův symbol z filmu The Dark Knight Rises, Zdroj: distributor filmu

Druhý trailer tohoto očekávaného snímku je velice temný a slibuje divákům velkolepou podívanou a až megalomanský závěr. Poslední díl trilogie pod taktovkou režiséra Christophera Nolana nabídne úžasné bitvy, triky a perfektní záběry.

Původní trailer filmu The Dark Knight Rises: Batman se musí vrátit

O co v The Dark Knight Rises půjde? Batman (Christian Bale) je uznán vinným za všechny činy, které mu byly místo lidí připsány na účet. Nedůvěra obyvatel města Gotham k němu se změnila v nenávist a pohrdání. Lov na Batmana začíná a policie v čele s Jimem Gordonem není jediná, kdo mu půjde po krku.

Kromě starých známých se můžeme těšit na nové postavy. Jakoby z ničeho nic se objevuje hlavní záporák Bane (Tom Hardy) a nocí se plížící nová kočičí žena Selina Kyle v podání Anne Hathaway.

Temný rytíř povstal (The Dark Knight Rises)

Akční / Krimi / Drama / Thriller
USA / Velká Británie, 2012

Režie: Christopher Nolan
Hrají: Christian Bale, Morgan Freeman, Gary Oldman, Michael Caine, Tom Hardy, Anne Hathaway, Joseph Gordon-Levitt, Marion Cotillard, Juno Temple, Nestor Carbonell, Matthew Modine, Joey King, Brett Cullen, Tom Conti, Chris Ellis, Christopher Judge, Daniel Sunjata, Reggie Lee, Jillian Armenante

Premiéra v ČR: 26.07.2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Druhý trailer k filmu The Dark Knight Rises: Sága o Batmanovi končí

Hide picture