Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Dwayne „The Rock“ Johnson se v novém filmu představí jako Hercules

Jan Uhlík

Jan Uhlík

13. 7. 2013

O Dwaynu „The Rock“ Johnsonovi zcela jistě víme, že patří mezi herce, kteří neustále zásobují fanoušky fotografiemi a informacemi z natáčení. Rock nám v jeho posledním tweetu ukázal sebe jako Herkula.

Hercules podle Radical Comics

Hercules podle Radical Comics, kteří jsou předlohou pro film. Zdroj: Radical Comics

Natáčení nového zpracování Herkula je v plném proudu a díky Dwaynu Johnsonovi víme, jak se štábu daří poprat se s nekonečně omílaným tématem polobožského hrdiny. Tentokrát producenti vzali příběh a namísto heroicky silného člověka udělali z legendy žoldáka oplývajícího vojenskými znalostmi.

Děj filmu se bude odehrávat v době Thráckých válek. Herkules namísto zabíjení obrů a provokování bohů zaujme tentokrát roli trenéra vojsk thráckého krále. Samozřejmě se dočkáme i nadpřirozena v podobě nepřítele, ale vše by mělo být v rámci mezí.

Dwayne nám ukázal svojí muskulární postavu, která se naprosto hodí k jeho roli, sedící v hospodě. „ Naše scény v Herkulovi má na starosti držitel několika cen Jean-Vincent Punzos. Jsem ohromen skvělými detaily,“ dodal komentář k fotografii Johnson.

Dwayne Johnson Hercules

Fotka z natáčení hospodské scény z nového Herkula. Zdroj: twitter.com/TheRock

Projekce filmu je naplánovaná na rok 2014. Zatím se natáčení nachází v rané fázi, ale Dwayne nás zajisté bude nadále informovat o veškerém průběhu natáčení.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Dwayne „The Rock“ Johnson se v novém filmu představí jako Hercules

Hide picture