Menu
FANZINE.cz
Komiks

Dynamite Entertaiment pro sebe získal herní námět Splinter Cell

Ondřej Lorenc

Ondřej Lorenc

28. 4. 2014

Je to už nějaký ten pátek, kdy jsme před monitory zírali na první díl revoluční počítačové hry Splinter Cell. Sam Fischer, těžká váha ve světě tajných agentů, se podepsal do srdcí všech pařanů, kteří nejednu noc trávili jen za svitu jeho symbolického noktovizoru. A Ubisoft se rozhodl tuto legendu vložit do rukou komiksových autorů.

uvodni: Marc Laming: Spliter Cell

Hned první informace je skutečně potěšující, Splinter Cellu se totiž ujal Nathan Edmondson, který je zodpovědný například za některé ze sérií o Black Widow nebo Punisherovi. Jeho podpis slibuje přesně tu správnou atmosféru, které je pro dobrou akci ze špionážního prostředí třeba. Kresby se ujal Marc Laming, veterán v oboru, který také určitě nezklame.

Komiksový příběh se začne odvíjet ve chvíli, kdy je Sam již v důchodu. Jak tomu ale už bývá, nevyhne se násilnému vytržení ze zaslouženého odpočinku a ocitá se nedobrovolně zpět v akci. Přímá spolupráce s Ubisoftem a jejich aktuální herní sérií je podle slov obou stran pro projetkt prospěšná a nemohlo by to jít lépe.

V plánu jsou čtyři jednotlivé sešity a pak samozřejmě i sebrané spisy, neboli jedna kniha obsahující celý příběh. Ke každému sešitu i knize jsou přislíbeny nové informace a náhledy do zákulisí a další zajímavé bonusy.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Dynamite Entertaiment pro sebe získal herní námět Splinter Cell

Hide picture