Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

EA Sports prezentuje své tituly s Ignite enginem připravované na Xbox One

Jan Perlík

Jan Perlík

23. 5. 2013

V novém traileru představuje EA Sports připravované sportovní tituly pro nadcházející ročník na již oficiálně oznámený Xbox One.

video
play-sharp-fill

V první řadě vás upozorňujeme, že jde stále jen o předběžné záběry, proto finální herní tituly mohou být daleko více graficky a herně propracovány, než tomu je nyní. Hry poběží na novém herním enginu, který se nazývá Ignite. Vývojáři se pomocí něho snaží o překonání hranice mezi virtuálním a skutečným světem.

„Prostřednictvím mnohaletých investic a inovací jsme dokázali vybudovat nový herní engine v rámci EA Sports, který dokáže zajistit vytvoření úžasných realistických her, o kterých se nám dříve mohlo pouze zdát,“ řekl výkonný ředitel EA Sports.

„Díky EA Sports a Xboxu One naše hry ožijí. Budou obohaceny větší autenticitou, zábavností a vyvolají v hráčích více emocí,“ zakončuje svou myšlenku. Podle EA se budou moci hráči také těšit vůbec poprvé v historii na 3D diváky a dynamické postranní čáry. Atmosféra zápasu se pak bude měnit vzhledem k vývoji utkání a jeho časového pokroku.

EA také tvrdí, že Ignite engine dokáže vytvořit in-game prostředí, které bude tak dynamické jako ve skutečném sportovním světě na stadionech nebo v arénách. Hráči mohou očekávat změny během celého utkání tak, aby se hra více podobala realistickému zápasu. Musíme uznat, že to úvodní trailer dokazuje.

Na závěr jen dodáváme, že jsou oficiálně oznámeny připravované herní tituly od EA Sports na Xbox One, ve kterých naleznete FIFA 14, NBA Live 14, Madden NFL 25 a EA Sports UFC. Můžete se na ně těšit v následujících 12 měsících. Hovoří se o vydání v příštím roce, konkrétně měsíci květnu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

EA Sports prezentuje své tituly s Ignite enginem připravované na Xbox One

Hide picture