Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Emma Watson: Ráda bych se objevila ve Fantastických zvířatech

Redakce

Redakce

1. 4. 2014

Herečka Emma Watson řekla, že má rozhodně zájem objevit se v nové spin-off sérii ze světa Harryho Pottera Fantastická zvířata a kde je najít.

FOTO: Emma Watson

Emma Watson. Zdroj: distributor filmu

Emma Watson je známá tím, že je velkou fanynkou knih o Harrym Potterovi a je vděčná Rowlingové za to, že jí dala příležitost hrát jednu z hlavních postav. Pokud by se v novém filmu objevila, nebylo by to ovšem jako Hermiona Grangerová. Fantastická zvířata jsou totiž situovaná do New Yorku z 20. let. Je možné, že by mohla hrát staršího člena rodiny Grangerových, který se zrovna bude v Americe nacházet.

V jednom z rozhovorů s Rowlingovou spisovatelka přišla s nápadem, jak by se v novém filmu mohli všichni objevit. „Chci, aby Emma, Dan a Rupert seděli se silným make-upem v pozadí nějaké scény Fantastických zvířat. Připojila bych se, seděli bychom u baru a bavili se. A potom bychom zjistili, jestli nás někdo najde. Sama bych se ráda převlékla za transvestitu, jen abych si byla jistá, že mě nikdo neuvidí.“

Fantastická zvířata bude produkovat David Heyman a distribuovat studio Warner Bros., které pracovalo i na filmech o Harrym Potterovi.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Emma Watson: Ráda bych se objevila ve Fantastických zvířatech

Hide picture