×
FANZINE.cz

Enderova hra nabízí finální trailer. Naláká vás záchrana Země do kin?

Jedna z nejúspěšnějších sci-fi knih Enderova hra se dočkala prvního filmového zpracování. Trailer nám nabízí náhled na boje v kosmu, prostředí a hlavní postavy příběhu.

video

Společnost Summit Entertainment zveřejnila v pořadí druhý trailer k vysoce očekávanému filmu Enderova hra. V traileru tentokrát na ničem nešetřili a nechali nás nahlédnout do všech aspektů filmu. Režii snímku si vzal na starost Gavin Hood (X-Men Origins: Wolverine).

V blízké budoucnosti je Země napadena mimozemskou rasou termiťanů a jen díky hrdinskému kapitánovi Mazeru Rackhamovi (Ben Kingsley) se podaří první útok odvrátit. Lidstvo však tuší, že to není naposledy, co mimozemšťany uvidí a vynasnaží veškeré úsilí o zlepšení obrany planety.

Plukovník Graff (Harrison Ford) začne s výcvikem vybraných dětí, které mají potenciál stát se budoucím Mazerem. Mezi nimi se nachází tichý a stydlivý chlapec Ender Wiggin (Asa Butterfield), jehož taktické schopnosti se dají nazvat více než brilantními. Graff si Enderovo výjimečnosti všimne a postará se o to, aby ho sám kapitán Rackham připravil na bitvu o osud planety Země.

Harrison Ford -Enders Game
Harrison Ford se po třiceti letech vrátí do hlubokého vesmíru. Zdroj: Reprofoto Youtube.com

Vysoce očekávaný film se nevyhne hledáčku velkého množství sci-fi fanoušků a proto můžeme očekávat kvalitní podívanou se vším, co by film měl mít. Datum premiéry je stanoven na 31. října.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..