Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Enderova hra nabízí finální trailer. Naláká vás záchrana Země do kin?

Jan Uhlík

Jan Uhlík

7. 8. 2013

enders-gameJedna z nejúspěšnějších sci-fi knih Enderova hra se dočkala prvního filmového zpracování. Trailer nám nabízí náhled na boje v kosmu, prostředí a hlavní postavy příběhu.

video
play-sharp-fill

Společnost Summit Entertainment zveřejnila v pořadí druhý trailer k vysoce očekávanému filmu Enderova hra. V traileru tentokrát na ničem nešetřili a nechali nás nahlédnout do všech aspektů filmu. Režii snímku si vzal na starost Gavin Hood (X-Men Origins: Wolverine).

V blízké budoucnosti je Země napadena mimozemskou rasou termiťanů a jen díky hrdinskému kapitánovi Mazeru Rackhamovi (Ben Kingsley) se podaří první útok odvrátit. Lidstvo však tuší, že to není naposledy, co mimozemšťany uvidí a vynasnaží veškeré úsilí o zlepšení obrany planety.

Plukovník Graff (Harrison Ford) začne s výcvikem vybraných dětí, které mají potenciál stát se budoucím Mazerem. Mezi nimi se nachází tichý a stydlivý chlapec Ender Wiggin (Asa Butterfield), jehož taktické schopnosti se dají nazvat více než brilantními. Graff si Enderovo výjimečnosti všimne a postará se o to, aby ho sám kapitán Rackham připravil na bitvu o osud planety Země.

Harrison Ford -Enders Game

Harrison Ford se po třiceti letech vrátí do hlubokého vesmíru. Zdroj: Reprofoto Youtube.com

Vysoce očekávaný film se nevyhne hledáčku velkého množství sci-fi fanoušků a proto můžeme očekávat kvalitní podívanou se vším, co by film měl mít. Datum premiéry je stanoven na 31. října.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Enderova hra nabízí finální trailer. Naláká vás záchrana Země do kin?

Hide picture