×
FANZINE.cz

Enderova hra nabízí finální trailer. Naláká vás záchrana Země do kin?

Jedna z nejúspěšnějších sci-fi knih Enderova hra se dočkala prvního filmového zpracování. Trailer nám nabízí náhled na boje v kosmu, prostředí a hlavní postavy příběhu.

video

Společnost Summit Entertainment zveřejnila v pořadí druhý trailer k vysoce očekávanému filmu Enderova hra. V traileru tentokrát na ničem nešetřili a nechali nás nahlédnout do všech aspektů filmu. Režii snímku si vzal na starost Gavin Hood (X-Men Origins: Wolverine).

V blízké budoucnosti je Země napadena mimozemskou rasou termiťanů a jen díky hrdinskému kapitánovi Mazeru Rackhamovi (Ben Kingsley) se podaří první útok odvrátit. Lidstvo však tuší, že to není naposledy, co mimozemšťany uvidí a vynasnaží veškeré úsilí o zlepšení obrany planety.

Plukovník Graff (Harrison Ford) začne s výcvikem vybraných dětí, které mají potenciál stát se budoucím Mazerem. Mezi nimi se nachází tichý a stydlivý chlapec Ender Wiggin (Asa Butterfield), jehož taktické schopnosti se dají nazvat více než brilantními. Graff si Enderovo výjimečnosti všimne a postará se o to, aby ho sám kapitán Rackham připravil na bitvu o osud planety Země.

Harrison Ford -Enders Game
Harrison Ford se po třiceti letech vrátí do hlubokého vesmíru. Zdroj: Reprofoto Youtube.com

Vysoce očekávaný film se nevyhne hledáčku velkého množství sci-fi fanoušků a proto můžeme očekávat kvalitní podívanou se vším, co by film měl mít. Datum premiéry je stanoven na 31. října.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..