Menu
FANZINE.cz
Literatura

Epická fantasy série o elfech Bernharda Hennena podruhé

Redakce

Redakce

10. 12. 2009

bernhard-hennen-zima-elfu-perexNaštěstí nedlouho po tom, co vyšel první díl této velice dobře zpracované a čtenářsky oblíbené knihy Bernharda Hennena, je tu pokračování. Na pulty českých knihkupců jej i tentokrát přináší nakladatelství Fantom Print.

bernhard-hennen-zima-elfu

Na co se vlastně mohou čtenáři těšit? Jak si ti z vás, kteří četli první díl jistě dobře vzpomenou, kniha skončila v okamžiku, kdy lidský vévoda Alfadas přivedl své vojsko do bájného Albenu, aby zde pomohl ve válce elfů proti trolům. Zima elfů II čtenáře přenese přímo doprostřed nekrutějších bojů o přežití. I nadále budeme sledovat osudy hlavních postav, mezi něž, kromě Alfadase a jeho rodiny, patří také Ollowain, mistr šermíř elfí královny, a mnoho dalších.

Alben je nyní ve vážném nebezpečí a elfímu klanu Normirgů hrozí totální vyhlazení. Trolové jsou nemilosrdní a starou křivdu mohou smýt jen potoky elfí krve a krve jejich spojenců. Jak to všechno nakonec skončí, komu se podaří z vražedného běsnění vyváznout se zdravou kůží a kdo naopak už nikdy víc nespatří východ slunce, se však dozvíte až z knihy samotné. My vám v brzké době nabídneme recenzi na tento očekávaný a v Evropě velice oblíbený titul Bernharda Hennena.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Epická fantasy série o elfech Bernharda Hennena podruhé

Hide picture