Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

EVE Online chystá speciální event. Vývojáři chtějí řádit ve hře

Pavel Šnábl

Pavel Šnábl

9. 12. 2012

Chlapíci ze studia CCP se rozhodli oslavit vánoce po svém. Připojí se do světa EVE Online a začnou tam mezi hráči šířit zmatek a rebelii.

OBR.: Eve Online

Eve Online má velice detailně zpracovaný vesmír. Zdroj: Oficiální stránky hry

Podobný kousek prý vývojáři udělali v loni a ve výsledku opravdu napáchali velké škody. Ostatně spousta hráčů na to pořád vzpomíná se smíchem.

Oficiální prohlášení zní: „V následujících dnech je možné, že zaslechnete zprávo o tom, jak se v Polaris hromadí flotila CCP a hodlá si užít zábavnou cestu. A to je předzvěst problémů, protože co jiného by mohla znamenat flotila plná vývojářů? Lodě CCP poté opustí Polaris a přesunou se do pečlivě zvoleného systému někde na New Eden. Tam lodě zakotví a zničí kohokoliv, kdo se ji připlete do cesty.“

Čtěte také: RECENZE: Hitman: Absolution je pečlivě vymyšlená stealth akce. Neosloví ovšem každého

Velice zajímavě pojatý event byl hráči kladně přijat. Vývojáři slíbili, že se rozhodně nebudou držet zpátky. Ale zároveň poprosili hráče, aby tam někdo přiletěl s hvězdnou lodí Titanem. Prý by si ho rádi zničili.

No a pokud vás zajímá jenom tento konkrétní event a nechce se vám začínat hra, je tu pro vás možnost. CCP bude celou událost vysílat na CCP Own3d kanálu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

EVE Online chystá speciální event. Vývojáři chtějí řádit ve hře

Hide picture