Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

EXKLUZIVNĚ: Trailer filmu Bitevní loď s českými titulky představuje ještě více akce

Jan Chalupa

Jan Chalupa

14. 3. 2012

FOTO: Bitevní loďFANZINE.cz společně s distribuční společností Bontonfilm přináší svým čtenářům exkluzivní premiéru nového traileru k filmu Bitevní loď s českými titulky. Ukázka slibuje velkolepou sci-fi podívanou ve stylu Transformers.

video
play-sharp-fill

Film, který je adaptací deskové hry Lodě, vypráví příběh o tom, jak se flotila válečných lodí při mezinárodním námořním výcviku srazí s bitevní lodí mimozemské rasy a následně si to spolu začnou vyříkávat pomocí děl a další techniky.

Zhlédněte nový trailer Bitevní lodi. Pro fanoušky Transformers povinné

Dan Lechmann k předchozímu traileru napsal: „Myslíte, že Michael Bay, tvůrce Transformerů, je jediný, kdo dokáže natočit akční sci-fi rubačku plnou slow-motion scén se spoustou okorvoucích efektů? Není. Peter Berg, režisér titulů, jako je Hancock či Království, nám ve svém nově připravovaném počinu ukazuje, že i on dokáže skloubit padající budovy, létající stroje a pekelné množství výbuchů!“

V hlavní roli filmu se představí relativně neznámý Taylor Kitsch, ale také hvězdný Liam Neeson.

Hodnocení traileru

Nový trailer odkrývá ještě více z akčních sekvencí daného filmu a ještě méně ze samotného děje. Již z předchozích ukázek bylo patrné, že scénář je tady hlavně proto, že nějaká záminka ke všem těm výbuchům prostě být musí.

Což ale nemusí být nutně na škodu. Triky a jednotlivé sekvence totiž vypadají opravdu špičkově! Pokud na film půjdete s partičkou přátel jen tak pro zábavu, nemůžete se pravděpodobně minout cílem.

FOTO: Bitevní loď

Bojují za svoji zem proti šmejdu z vesmíru, Zdroj: distributor filmu

Ze samotného tématu střetnutí lidstva s mimozemskou rasou na moři by ale při troše dobré vůle šlo vydolovat i nějakou zajímavou story.

Prozatím se tak musíme spokojit s opravdu megalomanskými záběry padajících budov a střílejících mimozemských (a lidských) lodí. V tomhle směru opravdu není filmařům co vytknout – profesionalita trikových expertů je nezpochybnitelná.

A pokud příběh filmu nebude úplně nudný (tak jako byl nudný v případě Transformers 3), můžeme se dočkat skutečně kvalitního a zábavného spektáklu.

Nechejme se překvapit.

Bitevní loď (Battleship)

Akční / Sci-fi
USA, 2012

Režie: Peter Berg

Hrají: Taylor Kitsch, Liam Neeson, Alexander Skarsgård, Tadanobu Asano, Rihanna, Tom Arnold, Brooklyn Decker

Premiéra v ČR: 19. dubna 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

EXKLUZIVNĚ: Trailer filmu Bitevní loď s českými titulky představuje ještě více akce

Hide picture