Menu
FANZINE.cz
Geekoviny

Extrémní tetování: fanynka Stmívání má hlavní hrdiny po celém těle

Štěpánka Tupá

Štěpánka Tupá

11. 7. 2013

FOTO: twilight_tetovaniPříkladem skutečně ortodoxní fanynky je Angličanka Cathy Ward. Svou lásku k sérii Stmívání prezentuje vskutku originálním způsobem: nechala si hlavní hrdiny ságy vytetovat po celém těle.

FOTO: twilight_tetovani

Na pikantnosti celému počinu dodává fakt, že Cathy je 51 let. První Twilight tetování si nechala udělat v už v roce 2011, dnes už má tematickými tetováními pokryté v podstatě celé tělo. Slavné sérii prý vděčí za to, že dokázala zhubnout o několik konfekčních velikostí.

Díky knihám se totiž konečně dokázala rozptýlit, což odvrátilo její pozornost od jídla. Při sledování filmu se zas věnovala cvičení na posilovacím přístroji. Jako důkaz díků teď její nové tělo pokrývají tetování Edwarda, Belly, Jacoba a ostatních hrdinů; mimo to také citátů a dalších motivů z příběhu.

Tetováním prozatím strávila celkem 83 hodin času a zaplatila za ně přes 200 tisíc korun. S pokrýváním svého těla ale stále nekončí: v nejbližší době si chystá nechat udělat náčrtky tetování nohou a skončí prý až ve chvíli, kdy bude Stmíváním pokryto celé její tělo.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Extrémní tetování: fanynka Stmívání má hlavní hrdiny po celém těle

Hide picture