×
FANZINE.cz

Fantasy knižní novinky květen – další Selekce, WarCraft i Sirotčinec

Jana Rečková- Protože se stmívá
Sbírka povídek populární tuzemské autorky, Jany Rečkové. Zdroj: výřez knižní obálky.

V máji hýří barvami a tvary nejen příroda, ale také nabídka literární fantastiky. Na své si přijdou i četní milovníci fantasy. Čekají je hrdinové z World of Warcraft, Mrazivého ohně, Selekce, Sirotčince slečny Peregrinové, ale i tuzemských autorů.

Amanda Hockingová: Kroniky Kaninu (Příběhy ze světa Tryllů) 2 – Políbená ledem

amanda-hocking-kroniky-kaninu-polibena-ledem
Zdroj: knižní obálka.

Ve velkolepých síních křišťálového paláce se skrývá tajemství, které hrozí zničit celé království… Bryn Avenová se odmítá vzdát snu sloužit království, které miluje. Tento sen ji teď přivede do úplně nového světa… a třpytivého paláce Skojarů.

Národ Skojarů potřebuje ochránit před tím samým brutálním nepřítelem, který ohrožuje Kanince, a Bryn jim chce pomoci. Sama je poloviční Skojarka a tohle je pro ni šance zjistit něco o svém ztraceném dědictví. Na Bryninu misi dohlíží její šéf Ridley Dresden, ale když jejich nepopiratelná přitažlivost nabere žhavé obrátky, jejich vztah dostane úplně jiný rozměr – na který není ani jeden z nich připraven.

Jak se ti dva noří hlouběji do světa Skojarů, začínají odhalovat dlouho skrývané tajemství. Brzy vyjde najevo temná pravda o Brynině vlastním milovaném Kaninském království a zcela změní její postavení v něm… a ohrozí všechny, které miluje.

Vydalo nakladatelství CooBoo 1. května 2017.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..