Menu
FANZINE.cz
Literatura

Fantasy novinkám listopadu kraluje nový Zaklínač. Geralt už poosmé!

Lenka Lokvencová

Lenka Lokvencová

20. 11. 2014

Ač to zpočátku vypadalo, že si nakladatelství nechávají esa až na prosinec, nakonec se objevilo několik kousků, které si nemůžete nechat ujít. V čele se zaklínačem Geraltem a Kotletovou Swingers party.

Zaklínač 8

Andrzej Sapkowski se po letech vrací ke svému nejslavnějšímu hrdinovi. Zdroj: přebal knihy

Andrzej Sapkowski: Zaklínač VIII. – Bouřková sezóna

Zaklínač Geralt. Muž, jehož posláním je chránit obyčejné lidi před magicky stvořenými nestvůrami. Mutant, který má za úkol zabíjet nepřirozené bytosti. Používá magická znamení, kouzelné lektvary a chloubu každého zaklínače – dva meče, ocelový a stříbrný. Co se však stane, když Geralt nešťastnou shodou okolností o své meče přijde?

Vydalo nakladatelství Leonardo dne 14. listopadu 2014.

Příliš dlouhá swingers party

Zdroj: obálka knihy.

František Kotleta: Příliš dlouhá swingers party

Tahle kniha není žádná selanka, ani to není nic pro slabé a útlocitné povahy. Tahle kniha je literární swingers party plná démonů, prastaré magie, zombií, čarodějek, sukub, děsivých artefaktů, mocných sil z počátku věků a sexu. Spousty sexu.

Ale taky akce a humoru. Co jiného také čekat od autora formátu Františka Kotlety, ten to jinak ani neumí.

Vydává nakladatelství Epocha 19. listopadu 2014.

 Laurell K. Hamiltonová: Kavárna šílenců (Anita Blakeová 4)

Reedice čtvrtého dílu ze série o lovkyni upírů, oživovatelce zombií a policejní konzultantce pro nadpřirozeno. Anita Blakeová je zákonnou popravčí upírů pro celou oblast. Jako expertka na paranolmálno spolupracuje i s místním Duchařským komandem. Teď se setkává s řadou případů pohřešovaných lykantropů. A aby toho nebylo málo, ve slabé chvilce slíbí manželství alfa samci vlkodlačí smečky.

Vydává nakladatelství Epocha v listopadu 2014.

ZMĚNA TERMÍNU VYDÁNÍ! Přesouvá se na rok 2015!! 

Laurell K. Hamiltonová podruhé: Temná krev (Anita

Anita 16

Zdroj: obálka knihy.

Blakeová 16)

Anita není jen lovkyně upírů, nekromantka, federální šerif a lidská služebnice vládce města St. Louis. Je taky dobrá kamarádka, a proto vždy podá pomocnou ruku příteli v nouzi.

Až na to, že tenhle přítel je její vlkodlačí kamarád a občasný milenec Jason a potřebuje od ní, aby před jeho umírajícím otcem a snobskou rodinou předstírala, že je jeho vážná známost.

V idylickém městečku se však situace poněkud zkomplikuje. Zrovna se tam totiž chystá prominentní svatba a Jason je až příliš podobný chronicky záletnému ženichovi. Anita tak čelí nepříteli, se kterým se dosud nestřetla – bulvárním novinářům.

Vydalo nakladatelství Epocha v listopadu 2014.

Píseň krve - Anthony Ryan. Zdroj: obálka knihy

Zdroj: obálka knihy.

Anthony Ryan: Píseň krve (První díl trilogie Stín krkavce)

Vélin Al Sorna, zasvěcený Šestému řádu, byl od dětství cvičen k boji a zabíjení ve službách Víry. Vélinův otec sloužil jako rytíř králi Janusovi, panovníkovi Sjednoceného království, rozhodl se však Vélina zbavit jeho práv a v pouhých deseti letech ho zanechal na prahu Šestého řádu. Chlapec ho za to nenávidí.

Během pobytu v řádu se Vélin dozvídá zatím netušené podrobnosti o své matce, která zemřela, když byl ještě dítě. Postupně také odhaluje důvody, jež jeho otce vedly k tomu, že ho řádu svěřil. Vélina Al Sornu čeká budoucnost, kterou má teprve pochopit. Budoucnost, jež změní nejen království, ale také celý svět.

Vydává nakladatelství Host 27. listopadu 2014.

POZOR SOUTĚŽ:

Již brzy se na našich stránkách dozvíte, jak vyhrát některý ze soutěžních svazků Písně krve!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Fantasy novinkám listopadu kraluje nový Zaklínač. Geralt už poosmé!

Hide picture