Menu
FANZINE.cz
Fantasy knihy, fantasy literatura

Fantasy novinky na červen: Anita Blakeová i Kladivo na čaroděje

Lenka Lokvencová

Lenka Lokvencová

12. 6. 2014

Někdo s prvními letními teplotami vyrazí k vodě lovit lochnesky, jiní raději zalezou do chládku dokud ta ohnivá apokalypsa zase nepřejde. Každý ale může sáhnout po nějakém kousku z červnové fantasy nadílky. 

Sylvia Dayová rozhodně ví, co to je být Očarovaná Zdroj: obal knihy

Sylvia Dayová rozhodně ví, jak se cítí Očarovaná. Zdroj: obal knihy

Ondřej S. Nečas: Kladivo na čaroděje 07 – Síť přízraků
Před pěti sty lety uzavřela čarodějnice svoji duši do svitků a hned nato byla upálena. Nyní se vrací a chce svá kouzla zpět, jejich současní vlastníci se jich však nechtějí jen tak vzdát. Nejenom že si na nich bohatý podnikatel, drogový dealer a vysloužilý kněz založili pohodlné živnosti, rovněž je známo, že má-li kouzlo změnit pána, ten starý musí zemřít. Po kouzlech však pase více stran a nebyl by to Felix Jonáš, aby do toho zmatku neskočil po hlavě.

Vydává nakladatelství Epocha v červnu 2014.
Josephine Angelini: ProroctvíJosephine Angelini: Proroctví
První kniha série Proroctví. Helen Hamiltonová si odmalička uvědomuje, jak moc se liší od vrstevníků. Umí superrychle běhat a má nadlidskou sílu. Snaží se však nevyčnívat. Pak se ale přistěhuje rodina Délosových a obvykle mírná Helen divoce reaguje na jakoukoli zmínku o nich. Její táta i kamarádi Claire a Matt ji nepoznávají. Netuší, že Helen stejně jako Délosovi pochází z linie potomků řeckých polobohů…
Vydalo nakladatelství Albatros Media – CooBoo v červnu 2014.
Laurell K. Hamilton: Harlekýn
Patnáctá kniha série Anita Blakeová, Lovec upírů. Moc saintlouiských upírů stále roste a zvěsti o nových schopnostech vládce Jean-Clauda i jeho lidské služebnice Anity Blakeové se šíří až za oceán. Když se ve městě objeví záhadní Harlekýnové, legendární a přísně utajovaní upíří strážci pořádku, nikdo netuší, proti komu se mocní z Evropy rozhodli zasáhnout. Pro Anitu, je to jen další komplikace, kterou teď opravdu nemá zapotřebí…
Vydává nakladatelství Epocha v červnu 2014.

OčarovanáSylvia Day: Očarovaná
Victoria je pravá cat-woman – vládne kočičími schopnostmi i ženskými přednostmi – a ráda si hraje. Nemá-li nad sebou dohled čaroděje, zlobí. Proto Velká rada pověří jednoho ze svých čarodějů Maxe, povoláním Lovce, aby Victorii napravil… Jenže se do sebe při tom „napravování“ zamilují a trestu, který Maxovi za jeho neprofesionalitu hrozí, se společně postaví. I za cenu života.
Vydává nakladatelství Mladá fronta dne 13. června 2014.


Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Fantasy novinky na červen: Anita Blakeová i Kladivo na čaroděje

Hide picture