Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

FANZINE projekce: Přijďte zdarma na nový Star Trek

Redakce

Redakce

31. 5. 2013

star_trek_do-temnotyStar Trek: Do temnoty je v pořadí druhým Star Trek snímkem od režiséra J. J. Abramse. Film sklízí v zahraničí jen samé kladné ohlasy a ve stejném duchu se nesou i dojmy tuzemské. Přijďte si vychutnat výjimečný audiovizuální zážitek společně s ostatními čtenáři FANZINE.cz. A zadarmo.

star-trek-into-drakness-poster-bad-guy-perex

Redakce FANZINE.cz vás zve na speciální premiérovou projekci filmu Star Trek: Do temnoty, která se bude konat 5.června od 20 hodin v kině Atlas v Praze. K dispozici je 100 volných míst pro ty nejrychlejší z vás. Stačí napsat potvrzující e-mail na projekce@topzine.cz a být fanouškem magazínu FANZINE.cz na Facebooku nebo Google+.

Do předmětu e-mailu napište Projekce Star Trek a do těla e-mailu vložte své jméno a odkaz na váš Facebook nebo Google+ profil, který poslouží ke kontrole. Účast vám bude definitivně potvrzena e-mailem. Vybráno bude prvních 100 uchazečů, kteří splní všechny stanovené podmínky. Přihlášení je závazné a pokud nepřijdete, nebudete již na další projekce vybráni.

star trek kresilko

Každý, kdo na projekci navíc dorazí v kostýmu s tematikou filmu, bude zařazen do slosování o skládací křesílko Star Trek.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

FANZINE projekce: Přijďte zdarma na nový Star Trek

Hide picture