Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Fenomén Stranger Things rozjel novou sběratelskou mánii jménem Funko POP!

Komerční sdělení

Komerční sdělení

15. 10. 2021

Když v roce 2016 spatřila světlo světa série Stranger Things z dílny Netflixu, zrodil se skutečný fenomén. Popularita tohoto seriálu patří ve světě zábavního průmyslu k těm největším a tomu odpovídá i komerční potenciál značky Stranger Things. Není proto divu, že s logem Stranger Things či podobiznami hrdinů seriálu se lze setkat na oblečení, školních potřebách, ale i jiných předmětech denní potřeby. Stejně tak je mezi fanoušky ohromný zájem i o sběratelské předměty. A Funko POP figurky nejsou samozřejmě žádnou výjimkou.

Popularita Funko POP figurek je stále ohromná

Neexistuje prakticky žádný popkulturní produkt, který by unikl fenoménu Funko POP. Plastové figurky s nepoměrně velkou hlavou coby hlavním poznávacím znamením zobrazují hrdiny filmů, seriálů, počítačových her, ale také zpěváky a další hvězdy showbusinessu, se staly sběratelským hitem. A postavy z tak populárního díla, jakým je Stranger Things samozřejmě nemohou v této společnosti chybět.

Stranger Things jako jeden z největších hitů Netflixu

Se Stranger Things dokázal Netflix trefit přesný střed pomyslného terče diváckého zájmu. Skvěle napsané postavy, neotřelý příběh a dokonale vystižená atmosféra malého amerického městečka Hawkins či zasazení do osmdesátých let jsou hlavní příčiny úspěchu Stranger Things. V současné době svět netrpělivě čeká na premiéru čtvrté řady seriálu, tak proč si toto čekání nezpestřit s Funko POP Stranger Things figurkami?

Ať již je vaším oblíbencem kterákoliv z hlavních postav seriálu, na trhu její Funko POP verzi seženete, i to svědčí o ohromné popularitě seriálu. A pokud jste skutečným fandou seriálu, můžete posbírat celou partu. Dustin, Mike, Lucas, Steve, Will, Max, Joyce, Hopper… ti všichni mají své Funko POP alter Ego.

Chybět nemůže samozřejmě ani Eleven, jejíž figurka je dostupná hned v několika verzích. A polici s hrdiny mohou samozřejmě sdílet i jejich protivníci. Ať již je to Demogorgon či jiná monstra.

V Evropě i v Americe jsou sběratelské figurky všeho druhu skutečným fenoménem a Funko POP mezi nimi hrají prominentní úlohu. Ať již si s nimi vyzdobíte polici nebo si s nimi budete opravdu hrát a rozšiřovat tak seriálové příběhy, užijete si s nimi opravdu hodně zábavy. Právě proto, že jsou Stranger Things takovým celosvětovým fenoménem, patří jejich Funko POP figurky k vůbec nejoblíbenějším a nejprodávanějším.

Bez nadsázky můžeme říct, že Funko POP figurky z tohoto Netflix hitu spustily nefalšovanou mánii. Fanoušci chtějí mít své oblíbené hrdiny doma, čím více jich bude, tím větší sběratelskou hodnotu jejich sbírka bude mít. Pokud máte i vy pro tuhle partu z Hawkinsu slabost, Funko POP figurky by neměly chybět ani u vás doma!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Fenomén Stranger Things rozjel novou sběratelskou mánii jménem Funko POP!

Hide picture