Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Festival fantazie představí sci-fi z Indie. Ra.One je soubojem reality a hry

Denisa Marešová

Denisa Marešová

7. 5. 2013

Ra-One-MoviePokud si myslíte, že indické filmy jsou pouze o zpívání a tancování, jak je pro bollywoodské filmy zvykem, velice se pletete. Na Festivalu fantazie se divákům představí indický sci-fi film Ra.One.

FOTO: RA-ONE-3

Hrdina G.One z filmu Ra.One. Zdroj: distributor filmu

Sci-fi snímek Ra.One vypráví příběh designéra her, který vyvine novou hru založenou na snímání pohybu. Hlavním záporákem v této gamesce je právě Ra.One, který je mnohem silnější a mocnější než její protagonista G.One.

Tento silný protivník se dokáže vymanit z virtuálního světa do toho reálného, kde hodlá zabít syna svého zakladatele, jediného hráče, co ho může porazit. Jedinou možností, jak Ra.One porazit, je přivézt k životu i dalšího vrituálního hrdinu G. One, aby rodinu zachránil.

video
play-sharp-fill

Ra.One není jediným sci-fi filmem z Indie. Mezi dalšího představitele indického sci-fi patří také snímek Enthiran, kde se indičtí tvůrci snaží napodobit americké klasiky jako Matrix nebo Terminátor.

A právě první zmíněný počin Ra.One z roku 2011 budou mít šanci návštěvníci vidět  na Festivalu fantazie v Chotěboři. Ten se koná každoročně na začátku letních prázdnin. Letos tedy od pátku 28. června do neděle 7. července.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Festival fantazie představí sci-fi z Indie. Ra.One je soubojem reality a hry

Hide picture