×
FANZINE.cz

Festival fantazie zná dalšího hosta. Do Chotěboře zavítá Jennifer Spence

FOTO: Jennifer Spence
Jennifer Spence. Zdroj: MGM

Dalším zahraničním hostem letošního Festivalu fantazie v Chotěboři je Jennifer Spence. Tato herečka je známá především ze seriálu Stargate Universe jako Dr. Lisa Park

Jennifer Spence pochází z Kanady, narodila se v Torontu. Její otec je Brit a z matčiny strany podědila japonské geny. V současnosti žije a pracuje ve Vancouveru s manželem Benem Ratnerem, filmovým režisérem a scénáristou.

Její postava ze Stargate: Universe Lisa Park v seriálu ztratí zrak. V závěru se jí podaří objevit způsob, jak zničit jednu z velitelských lodí a zachrání posádku lodi Destiny. Její role v seriálu byla pravidelná. V roce 2011 byla jmenovaná na cenu Leo za Nejlepší ženský herecký výkon v dramatickém seriálu ve vedlejší roli.

 Kanadskou herečku mohli diváci vidět také v seriálu Continuum, kde si zahrála postavu Betty Robertson – detektivku Vancouverské policie. V seriálu se objevovala pravidelně, na konci byla její postava zavražděna.

 V menších rolích se objevila v 4400, Supernatural, Alcatraz a v Da Vinciho případech. 

Jennifer Spence se tak svou účastí přidává k dalším potvrzeným zahraničním hostům: kolegovi ze Stargate Garymu Jonesovi a odborníku na Honorverse Marcusu Wilmesovi.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..