Menu
FANZINE.cz
Technologie

FIFA 12 má být zatím nejlépe vypadající hrou na Nintendo 3DS

Marek Jedinák

Marek Jedinák

11. 5. 2011

FIFA 12 má být zatím nejlépe vypadající hrou na handheldu Nintendo 3DS! Samozřejmě má jít také o bezkonkurenčně nejlepší virtuální kopanou na přenosných konzolích. Zvedne hra FIFA 12 prodeje kritikou velice rozporuplně přijímaného Nintenda 3DS? Na co vsadí vývojáři z EA tentokrát?

EA Sport opět sází na licenci. Ve hře se objeví přes pět set fotbalových týmů Zdroj: Vydavatel hry

Po poměrně slušně hodnoceném Pro Evo Soccer se na Nintendo 3DS chystá další fotbálek. Snad nepříliš překvapivím zjištěním se jeví fakt, že vývojářský tým od federace FIFA zakoupil licenci, takže se naskytne příležitost zahrát si za téměř všechny známé fotbalové týmy a jejich hráčské hvězdy. Hra oproti konkurenčním titulům nabídne mimo jiné režim Street, ve kterém se spolu hráči střetnou na speciálně upraveném hřišti. Podle producenta hry Matta Priora na něm postavy díky 3D zobrazení “ doslova oživnout.“

Podle mediálního zastoupení EA hra nabídne zcela nový koncept ovládání. Hráč tedy skutečně využije oba dva displaye handheldu Nintendo 3DS. Například při rohových kopech se na spodní dotykové obrazovce objeví kamera umístěná za fotbalistovými zády a hráč bude moci určit přesnou dráhu letu balónu. Pomocí dotyku prstu hráč bude moci ovládat zakřivení trajektorie letu míče a razanci střely. Nesmí chybět ani podpora multiplayeru, kade se proti sobě postaví až jedenáct hráčů.

Přesné datum ještě není k dispozici, nicméně je jisté, že hra vyjde během letošního podzimu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

FIFA 12 má být zatím nejlépe vypadající hrou na Nintendo 3DS

Hide picture