Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

FIFA 13 nadále pokračuje v trhání rekordů. Verze pro Wii U je proto jistá

Jan Perlík

Jan Perlík

27. 9. 2012

FIFA 13 je již vysoce nad očekáváním celkového zájmu. Trhá rekordy v počtu stažených demoverzí, ve výši předobjednávek a celkovém nárůstu oproti minulému ročníku. Žně budou pokračovat. EA hru vydá i na Nintendu Wii U.

FOTO: Fifa 2013

FIFA 2013 je stále větším trhákem.                                                             Zdroj: vydavatel hry

Přes jeden milión předobjednávek. Takové číslo zaznamenala vývojářská společnost Electronic Arts u aktuálního ročníku svého fotbalového simulátoru FIFA 13.

Pokud na vás tento údaj zapůsobil, máme pro vás ještě zajímavější cifru. Hratelná demoverze, která vyšla na PS 3, Xbox 360 a PC 14 dní před oficiálním vydáním plné hry, dosahuje extrémních počtů stažení.

Nepřehlédněte: Torchlight 2 uvádí hratelné demo. Vyzkoušejte si konkurenci Diabla

Možnost vyzkoušet si FIFA 13 na vlastní kůži využilo více než 4,6 milionů uživatelů. Celkový nárůst v počtu stažení vydané demoverze činí neuvěřitelných 42% oproti jeho předchůdci z minulého roku. Na Twitteru, Youtube či Facebooku dokonce téměř každou vteřinu padne nějaká zmínka o hře.

Čtěte také: Blizzard přemýšlí o F2P možnostech multiplayeru pro Starcraft II

Electronic Arts se proto rozhodlo udělat pochopitelný krok vpřed. Svým fanouškům a veškerým hráčům, kteří projevili neuvěřitelný zájem o jejich titul, přinese hru i na chystající se novou konzoli Nintendo Wii U. Portfolio platforem, na nichž se FIFA 13 objeví, se tedy rozšíří. Kromě zmíněné platformy bude hra k dispozici také pro PC, PS 3, Xbox 360, PSP, PS 2, PS Vita, 3DS a Wii.

Fifa 13 ve verzi pro WiiU vychází 30. listopadu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

FIFA 13 nadále pokračuje v trhání rekordů. Verze pro Wii U je proto jistá

Hide picture