Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

FIFA 14 má být podle EA nejlepší a nejprodávanější videohrou současnosti

Jan Perlík

Jan Perlík

24. 4. 2013

Vývojáři dalšího ročníku série FIFA přišli se zajímavým vyjádřením, ve kterém zdůrazňují své plány. Usilují o to, aby FIFA 14 byla nejlepší videohrou současnosti. 

FOTO: FIFA 14

Stane se FIFA 14 skutečně nejprodávanější videohrou letošního roku? Zdroj: oficiální stránky

FIFA 14 s lepší fyzikou míče nemá být pouze nejlepší sportovní hrou, ale nejlepší videohrou vůbec. S tímto vznešeným cílem přišla společnost EA. Producent Sebastian Enrique z EA tvrdí, že vývojářský tým má velmi silnou sadu funkcí, které zahrnou do hry. Je proto přesvědčen, že může nejnovější ročník být ještě úspěšnější než jeho předchůdce.

Předchozí ročník FIFA 13 lámal rekordy několik týdnů. Vše začalo davové šílenství při stahování demoverze hry a pokračovalo i nadále po oficiálním zahájení prodeje. Nyní si EA mne ruce a věří, že FIFA 14 s více funkcemi v online hře bude ještě úspěšnější.

Přesto se FIFA 13 musela spokojit se stříbrnou medailí za celkovou prodejnost. Vítězem se v loňském roce stal titul Call of Duty: Black Ops II. Ve Velké Británii činil rozdíl 70 tisíc prodaných kopií. Oba dva tituly se pak mohou pyšnit s vyšší prodejností než 2,6 miliónů prodaných kusů.

FIFA 14 se objeví tradičně na podzim. Zamíří pravděpodobně na platformy PS 3, PC, Xbox 360, PS Vita, Wii U, PSP a Nintendo 3DS.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

FIFA 14 má být podle EA nejlepší a nejprodávanější videohrou současnosti

Hide picture