Figurky Mass Effect jdou do výroby. Známe datum vydání druhé série

 

Vývojáři herní série Mass Effect definitivně potvrdili datum vydání druhé série akčních figurek. TOPZINE.cz ví, kdy vyjdou a proč jejich vydání trvalo téměř dva roky.

Druhá série figurek bude obsahovat další čtyři hlavní postavy z druhého dílu ságy Mass Effect Zdroj: výrobce figurek

Druhá série figurek Mass Effect se do prodeje dostane s téměř dvouletým zpožděním. Společnost DC Direct, jeden z předních světových výrobců akčních figurek, se nakonec zavázal k výrobě předem smluvené kolekce.

Společnost přibližně před rokem a půl zahájila výrobu první série figurek, která se u fanoušků setkala s obrovským úspěchem. Druhá série však k nelibosti vlastníků licence, společnosti BioWare, nakonec nevyšla v předem smluvený termín, neboť výrobce neplnil předem stanovenou dohodu, načež hrozilo definitivní storno celé druhé řady.

Čtěte také: RECENZE: Star Wars: The Old Republic má na to překonat WoW

Na stránkách BioWaru se však objevila možnost předobjednávky s datem vydání stanoveným na přelom dubna a května roku 2012. Zatím je možné objednat pouze celou druhou kolekci čítající čtyři figurky. Z analýzy firemní politiky by za normálních okolností vyplývalo, že je půjde nakoupit i jednotlivě, avšak předchozí peripetie mohou za těchto okolností znamenat skutečně i prodej výhradně celého setu.

Byť je tato varianta jen málo pravděpodobná.

Oficiální cena celé série odpovídá peněžnímu ekvivalentu přibližně 1 500 korun. Jednotlivé postavičky z první série byly v České republice dostupné přibližně za 500 až 600 korun.

Datum vydání by nicméně skutečně mělo zůstat nezměněno, neboť Mass Effect 3 vyjde počátkem letošního března a pozdější vydání než v květnu by znamenalo jediné: nižší zájem potenciálních zákazníků o v tu dobu již starší titul.

Figurky Mass Effect jdou do výroby. Známe datum vydání druhé série
Ohodnoťte tento článek

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.