Menu
FANZINE.cz
Technologie

Film Assassins Creed dostane zelenou. Sony Pictures má vážný zájem

Jakub Bilko

Jakub Bilko

2. 11. 2011

ARTWORK: Assassins Creed RevelationsAssassins Creed, úspěšná série, jejíž ústřední motiv je smrt přicházející ze stínů v podobě zabijáka, který má schopnost rychle ukončit něčí osud, se pravděpodobně dočká filmové adaptace. Společnost Sony Pictures má o zfilmování této značky skutečný zájem.

Assassins Creed Revelations - Ezio

Dočkáme se podobných akčních scén i ve filmu? Zdroj: Ubisoft

O Ubisoftu se ví, že se snaží nalézt možnosti pro zfilmování svých velkých her, a právě teď se podařilo uhodit hřebík rovnou do hlavičky. Společnost práva k natočení filmu Assassins Creed směřovala na Hollywood, načež se dočkala reakce od Sony Pictures.

Recenze: Princ z Persie: Písky času. Slavná počítačová hra už i na stříbrném plátně

Assassins Creed by přitom nebyl první hrou od Ubisoftu, která se dostala na plátna kin. Vzpomeňme na Prince z Persie, který svými Písky času Disneyovským docela tučně naplnil peněženku. Assassins Creed série je navíc mimořádně žhavý adept pro filmovou tvorbu, jelikož nabízí interesantní motiv zasazený do historicky zajímavých období, to všechno stojící na fanouškovské základně.

Doufejme tedy, že Sony Pictures jakožto zvučná produkční naděje nezklame a z Assassins Creed filmu se nestane jen další fádní snaha o celovečerní trhák, případně pouhý pokus, jehož finiše nikdy nebudeme svědky.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Film Assassins Creed dostane zelenou. Sony Pictures má vážný zájem

Hide picture