Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Film o Sinister Six je na cestě. Podívejte se na promo-fotky

Jan Neuman

Jan Neuman

13. 5. 2014

Marvelovské univerzum bude zase o něco širší, tentokráte o šestici záporáků. Sinister Six se stanou dalším komiksovým filmem.

[nggallery id=2102]

Jak již asi všichni víte, Sony Pictures připravují spin-off k Spidermanovi s názvem Sinister Six. Napsat a režírovat příběh o šestici záporáků dostal za úkol Drew Goddard. Pomůže tím tedy ještě více rozšířit Spidermanovo a Marvelovské univerzum, protože Marvelovské příběhy nejsou jen o těch dobrých, ale i o zloduších. Těžko říci, jak by se takový film točil bez Spidermana, ale nikde není řečeno, jestli se ve filmu nakonec také objeví, nebo ne.

Každopádně z krátkého teaseru bylo zachyceno šest rozdílných obrázků, které můžete vidět v galerii. Na nich jsou vidět obrázky, které souvisejí s každým záporákem z této skupinky, ve které jsou Green Goblin, Doctor Octopus, Rhino, Vulture, Kraven the Hunter a konečně Mysterio, nebo také Chameleon. U posledního obrázku je to poměrně nejasné, konec konců, třeba budete vy vědět kdo je ten poslední.

Postavy do Sinister Six zatím nebyly oficiálně potvrzeny právě proto, že Goddard ještě dokončuje skript. Zato se ale předpokládá, že by se film mohl začít točit v lednu roku 2015.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Film o Sinister Six je na cestě. Podívejte se na promo-fotky

Hide picture