Menu
FANZINE.cz
Technologie

Film Tekken dostane druhou šanci. Stane se z něj animák

Redakce

Redakce

6. 8. 2011

Po ne zrovna dobrém pokusu, kdy američtí filmaři chtěli natočit dobrý film podle skvělé bojové hry na PlayStation, je tu další pokus. Tentokrát si vzali Tekkena do parády samotní tvůrci hry. Dokážou si napravit reputaci a nechají vše v šikovných japonských ručičkách?

Tekken patří mezi konzolovou klasiku. Zdroj: oficiální stránky hry

Hraná verze filmu Tekken nebyla špatná, ovšem nebyla ani dokonalá. Společnost Namco si nejspíš připomněla heslo co si neuděláš sám, to nemáš, a rozhodla se udělat snímek podle svého, tedy animovaně od Youichiho Mouriho, tvůrce videí do hry, a s vlastním scénářem navazujícím na příběh bojové hry. Přeci jen dostat nálepku ten film podle hry, co se nepovedl není moc povzbuzující.

Podívejte se na ultratenký notebook, který se dobíjí vodou!

Tekken: Blood Vengeance (Krvavá pomsta) divákům poskytne děj navazující na předchozí díl hry, tedy Tekken 6. V tomto díle se proti sobě měli postavit Kazuya Mishima a Jin Kazama, otec a syn, oba s velmi pohnutými osudy. Jelikož se ti dva nesmí nikdy doopravdy střetnout, na scénu nastoupí studentka Ling Xiayou.

Mladá holka zachraňuje svět

Celý svůj teenagerovský život se snaží dostat do Jinovy blízkosti, nakonec bude však zachraňovat svět. Navíc se k Ling přidá robotí slečna Alisa Boskonovitch. Jako další se ve filmu objeví například Lee Chaolan, zápasník sumo Ganryu, nebo tradičně soupeřící dvojice sester Williamsových.

Podívejte se na videorecenzi hry Mortal Kombat!

V Japonsku má tento snímek premiéru koncem léta 2011, dokonce v trojrozměrném obraze. Českou republiku tato událost nečeká, ale i tak se fanouškům Tekkena dostane jistě úžasná podívaná, kterou můžeme sledovat v neméně skvělých trailerech.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Film Tekken dostane druhou šanci. Stane se z něj animák

Hide picture