Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

Filmové premiéry na prosinec 2012: Očekávaný Hobit to zcela jistí

Martin Pevný

Martin Pevný

27. 11. 2012

Poslední měsíc tohoto roku nám přinese velice očekávaný snímek režiséra Petera Jacksona, a to první část nové trilogie Hobita. Nic jiného z fantastických žánrů ale do českých kin nedorazí.

Než půjde do kin, mohou si fanoušci Hobita znovu přečíst předlohu. Zdroj: Warner

FANZINE.cz vám přináší jediný tip, a to ve formě Hobita, jelikož je to jediný snímek v daném žánru.

Hobit: Neočekávaná cesta (The Hobbit: An Unexpected Journey, trailer, soundtrack, fotky)

Hobit sleduje cestu ústřední postavy Bilba Pytlíka, který se ocitne na dobrodružné výpravě, jejímž cílem je znovu si nárokovat ztracené trpasličí království Erebor. Jejich cesta je zavede do divočiny a tajemných zemí, kde se to hemží zlobry, skřety, smrtelnými obřími pavouky a kouzelníky.

Navíc se Bilbo ztratí v jeskyni a narazí na někoho, kdo mu navždy změní život… na Gluma. Bilbo Pytlík objeví nejen hloubku lstivosti i odvahy, která překvapí i jeho samotného, ale také získá do svého vlastnictví Glumův prsten, miláška. Jednoduchý, zlatý prsten je spojen s osudem celé Středozemě takovým způsobem, jaký Bilbo nemůže ani tušit.

Hobit: Neočekávaná cesta (The Hobbit: An Unexpected Journey), Dobrodružný / Fantasy, USA / Nový Zéland, 2012, 164 min, Režie: Peter Jackson, Hrají:  Martin Freeman, Stephen Hunter, Peter Hambleton, Eric Vespe, Ian McKellen

Datum premiéry: 13. prosince

video
play-sharp-fill

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Filmové premiéry na prosinec 2012: Očekávaný Hobit to zcela jistí

Hide picture