Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

Film Norman a duchové má finální trailer. Město obléhají hordy zombíků

Martin Pevný

Martin Pevný

16. 8. 2012

Norman a duchoveKdo zachrání malé ospalé městečko, když ho přepadne horda zombíků? Bude to Norman, duchové nebo to bude úplně jinak? Finální trailer napoví.

video
play-sharp-fill

Rodiče Normana nechápou, starší sestra jím pohrdá, spolužáci ho šikanují nebo ignorují (v lepším případě) a jediný, s kým vychází, je tlusťoch Neil, s nímž taky nikdo jiný nekamarádí. Norman má ale jednu zvláštní schopnost, řekněme šestý smysl. Vidí duchy a umí se s nimi na lecčems dohodnout. To se v aktuální, velmi prekérní situaci se zombíky může náramně hodit.

Čtěte také: Newyorčany vyděsily chodící mrtvoly ve městě

Snímek režírují Angličan Sam Fell a Američan Chris Butler. Nadějný animovaný projekt Norman a duchové vyráží 9. září i do našich kin v českém dabingu ve 2D a 3D.

Reakce fanoušků jsou zatím víceméně pozitivní. Líbí se jim především grafické zpracování a námět snímku. Poutává je i hudba v samotném traileru. Názorů je opravdu hodně.

Norman se bude před zombíky schovávat i pod postelí. Zdroj: Bontonfilm

Finální trailer je neotřele zpracován. Je v něm dobře zakomponován jakýsi tajemný hlas a zmíněná hudba tomu pomáhá. Pro letošní animované filmy se tak chystá pořádná konkurence. Navíc od tvůrců temné Koralíny.

Norman a duchové (ParaNorman)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Fantasy
USA, 2012, 93 min

Režie: Sam Fell, Chris Butler
Hrají: Anna Kendrick, Leslie Mann, Christopher Mintz-Plasse, John Goodman, Casey Affleck, Kodi Smit-McPhee, Bernard Hill, Jeff Garlin, Tempestt Bledsoe, Elaine Stritch

Premiéra v ČR: 6. září 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Film Norman a duchové má finální trailer. Město obléhají hordy zombíků

Hide picture