Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

Film Norman a duchové má finální trailer. Město obléhají hordy zombíků

Martin Pevný

Martin Pevný

16. 8. 2012

Norman a duchoveKdo zachrání malé ospalé městečko, když ho přepadne horda zombíků? Bude to Norman, duchové nebo to bude úplně jinak? Finální trailer napoví.

video

Rodiče Normana nechápou, starší sestra jím pohrdá, spolužáci ho šikanují nebo ignorují (v lepším případě) a jediný, s kým vychází, je tlusťoch Neil, s nímž taky nikdo jiný nekamarádí. Norman má ale jednu zvláštní schopnost, řekněme šestý smysl. Vidí duchy a umí se s nimi na lecčems dohodnout. To se v aktuální, velmi prekérní situaci se zombíky může náramně hodit.

Čtěte také: Newyorčany vyděsily chodící mrtvoly ve městě

Snímek režírují Angličan Sam Fell a Američan Chris Butler. Nadějný animovaný projekt Norman a duchové vyráží 9. září i do našich kin v českém dabingu ve 2D a 3D.

Reakce fanoušků jsou zatím víceméně pozitivní. Líbí se jim především grafické zpracování a námět snímku. Poutává je i hudba v samotném traileru. Názorů je opravdu hodně.

Norman se bude před zombíky schovávat i pod postelí. Zdroj: Bontonfilm

Finální trailer je neotřele zpracován. Je v něm dobře zakomponován jakýsi tajemný hlas a zmíněná hudba tomu pomáhá. Pro letošní animované filmy se tak chystá pořádná konkurence. Navíc od tvůrců temné Koralíny.

Norman a duchové (ParaNorman)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Fantasy
USA, 2012, 93 min

Režie: Sam Fell, Chris Butler
Hrají: Anna Kendrick, Leslie Mann, Christopher Mintz-Plasse, John Goodman, Casey Affleck, Kodi Smit-McPhee, Bernard Hill, Jeff Garlin, Tempestt Bledsoe, Elaine Stritch

Premiéra v ČR: 6. září 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Film Norman a duchové má finální trailer. Město obléhají hordy zombíků