×
FANZINE.cz

Final Fantasy XIII-2 se přizpůsobí fanouškům. Vývojáři vyslyšeli jejich přání

Nejspíše se najde jen pár hráčů, kteří by nikdy neslyšeli o slavné japonské RPG sérii Final Fantasy, jež definovala žánr JRPG. Čtěte aktuální informace o dalším pokračování!

O epické bitvy nouze nebude Zdroj: na.square-enix.com

Příběh, který nyní bude o poznání temnější, než tomu bylo doposud, bude pokračovat několik let poté, co skončil předchozí díl série. Lighting po zachránění oblasti Cocoon zmizí a je považována za mrtvou. S tím se ovšem Serach, její sestra, nehodlá smířit, a tak se ji vydá hledat. Příběh by měl být kratší, než tomu bylo ve Final Fantasy XIII, dá se ovšem počítat s dopňujícími příběhovými DLCčky.

Podívejte se také na video redaktorů Topzine. Zdrbali jsme hry Dead Island, Call of Juarez i Steva Jobse.

Square Enix se při tvorbě nechal inspirovat i ohlasy fanoušků sérií na fórech, a tak se dá čekat spousta novinek. Kupříkladu do bojových sekvencí byl přidán takzvaný Live Trigger.

Jedná se o obyčejné quick-time eventy, zajímavostí ovšem je, že podle vaší úspěšnosti v nich se budou odvíjet další události. Samozřejmostí je i vylepšená grafika, která podle ohlasů je opravdu úchvatná. Hra vyjde již v zimě tohoto roku, a to na PS3 a Xbox 360.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..