×
FANZINE.cz

Finále Agents of S.H.I.E.L.D. chystá překvapení. Co takový crossover?

Podívejte se na sérii fotek k poslednímu dílu úvodní série Agents of S.H.I.E.L.D., nebo objevte popisy k posledním dvěma epizodám.

Konec první série Agents of S.H.I.E.L.D. se nezadržitelně blíží a společně s ní eskaluje i děj, ke kterému přispěl i příběh druhého Captaina Americy. Nyní se na internetu objevilo několik fotek z připravované dvacáté epizody, které o ději sice nic moc nevypovídají, ale víme, že se v seriálu objeví i jedna postava z filmu.

Do seriálu se podívá agentka Maria Hill (Cobie Smulders), jež se na konci Winter Soldiera zapsala mezi zaměstnance Stark Industries. Dá se odhadnout, že právě ona bude pro Coulsona (Clark Gregg) zdrojem informací o tom, co se stalo Furymu (Samuel L. Jackson), k čemu ale tyto informace povedou, už můžeme opravdu jen hádat.

Což se dá ostatně říci o celé sérii, kde poslední dobou přichází zvrat za zvratem a žádnou postavou si nyní nemůžeme být jisti. Navíc se objevily spekulace, že v posledním díle by se měl objevit samotný Nick Fury .

Také byly vydány popisy dvou nadcházejících epizod, takže pokud si nechcete vyspoilovat události, které nás v nadcházejících týdnech čekají, měli byste zde přestat číst.

19. Epizoda: „The Only Light in the Darkness“: Jejich svět se obrátil vzhůru nohama a Coulson se vydává zachránit jeho jedinou pravou lásku. Tajemství „Čelistky“ které začalo v Avangerech bude konečně odhaleno.

20. Epizoda: „Nothing Personal“: Když již nezbývá nikdo, komu by se dalo věřit, na scéně se objevuje agentka Maria Hill a připojuje se ke Coulsonovu týmu, zatímco S.H.I.E.L.D. je nemilosrdně ničen.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..