Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Finální trailer filmu Temný rytíř povstal. Tahle atmosféra vás dostane

Martin Pevný

Martin Pevný

21. 7. 2012

FANZINE.cz přináší svým čtenářům finální český trailer úspěšné trilogie legendárního Temného rytíře.
[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/dkr0/]

V úspěšné trilogii Temného rytíře, která se proslavila po celém světě, se představí v hlavní roli legenda Christian Bale (Batman), zloduch Tom Hardy (Bane) a nekompromisní Anne Hathaway (Catwoman).

Christopher Nolan je britský režisér, který natočil diváky i kritiky oceňované filmy jako Memento, Dokonalý trik, Počátek ad. Jeho jméno je zárukou poctivé filmařiny.

Poté, co byl Batman uznán vinným ze zločinů, které nespáchal, stahují se nad ním černé mraky. Pronásleduje ho mafie, ale i policie s celým městem. Veřejnost ho považuje za zlosyna nejvyššího kalibru. A jako kdyby toho bylo málo, vrací se do metropole záporák Bane vyřídit si účty zřejmě s celým městem.

První týden v červenci proběhly v USA novinářské předpremiéry filmu Temný rytíř povstal a ohlasy jsou víceméně pozitivní. Dokonce někteří novináři opouštěli sály se slazmi v očích, jiní zase byli úplně němí.

video
play-sharp-fill

Završení této trilogie pod taktovkou režiséra Christophera Nolana se tak neúprosně blíží.

Nepřehlédněte: Oficiální YouTube kanál FANZINE.cz

Snímek bude trvat necelé tři hodiny a jeho premiéra je u nás o šest dní později než v USA – 26. července – v původním znění s českými titulky a jen ve formátu 2D.

Hodnocení traileru

A znovu palec nahoru. Trailer je brilantní a epičnost prýští z každého záběru. Musíme vyzdvihnout především zpracování první poloviny traileru – skvěle navozuje napětí a buduje atmosféru.

Catwoman nikdo nezastaví. Zdroj: distributor filmu

Ve druhé polovině pak uslyšíme oblíbenou dramatickou hudbu. Nejlepším momentem je přechod z dávné minulosti (kdy postupně vidíme záběry z prvních dvou dílů série) do moderní přítomnosti třetího dílu.

Je to neokoukané a chytré. Snad bude takový i samotný film.

Temný rytíř povstal (The Dark Knight Rises)

Akční / Krimi / Drama / Thriller
USA / Velká Británie, 2012

Režie: Christopher Nolan
Hrají: Christian Bale, Morgan Freeman, Gary Oldman, Michael Caine, Tom Hardy, Anne Hathaway, Joseph Gordon-Levitt, Marion Cotillard, Juno Temple, Nestor Carbonell, Matthew Modine, Joey King, Brett Cullen, Tom Conti, Chris Ellis, Christopher Judge, Daniel Sunjata, Reggie Lee, Jillian Armenante

Premiéra v ČR: 26. července 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Finální trailer filmu Temný rytíř povstal. Tahle atmosféra vás dostane

Hide picture