Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

FM 2013 se stal nejprodávanějším ročníkem. FM 14 proto míří i na Linux

Jan Perlík

Jan Perlík

30. 5. 2013

Football Manager 13 se stal nejprodávanějším ročníkem ze série FM od společnosti Sports Interactive. Jeho následovník zamíří i na Linux.

FOTO: FM 2013

Novinkou v FM 13 byly herní scénáře. Co přinese nadcházející ročník? Zdroj: Oficiální stránky

Miles Jacobson, který je studijním ředitelem, potvrdil na sociální síti Twitter, že Football Manager 13 dosáhl milníku, když se stal nejprodávanějším titulem v sérii Football Manager. Zároveň také poděkoval za podporu všem hráčům a milovníkům tohoto fotbalového simulátoru.

Dále s potěšením oznámil, že se další ročník dostane i na operační systém Linux, konkrétně pak bude podporován Ubuntu 12.04 LTS. Cena bude stanovena pro všechny tři operační systémy na stejnou hodnotu. Zároveň budou moci hráči hrát uloženou hru pomocí služby Steam ať již na MacBooku, pod Windows nebo nyní i na Linuxu.

Oficiální cena ani datum vydání prozatím stanoveny nebyly. Podle oficiálního vyjádření se bližší informace o novinkách, které budou v ročníku FM 14 zahrnuty, dozvíme až později v tomto roce. Sports Interactive si tak nechává stále čas na možné úpravy. Doufejme, že jakákoli změna, přidané funkce a vylepšení budou znamenat posun fotbalového simulátoru opět blíže k reálnému fotbalu.

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

FM 2013 se stal nejprodávanějším ročníkem. FM 14 proto míří i na Linux

Hide picture