Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

Fotky: Barbar Conan. Podívejte se přímo na natáčení akčního fantasy!

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

2. 8. 2011

OBR: Barbar Conan!Exkluzivně!Barbar Conan je pro některé nejhorší film Arnolda Schwarzeneggera, pro jiné kultovní pecka. Tak jako tak, obě tyto skupiny diváků nyní očekávají s nejistotou v očích, jak dopadne remake tohoto akčního fantasy. Během čekání se ale můžete podívat na exkluzivní fotografie z natáčení!

Barbar Conan versus kameraman, Zdroj: distributor filmu

Spousta lidí ani neví, že Barbar Conan je původně knižní postava, kterou až následně převedl na stříbrné plátno režisér John Milius. Že ale žádný milius ve skutečnosti nebyl, se dá dokázat už tím, že toto fantasy vyhouplo mezi hereckou elitu Arnolda Schwarzeneggera. Šlo totiž o jeho první film, který se dá brát vážně (Hercules v New Yorku je prostě k smíchu).

Podívejte se i na trailer, kde ožívají temná monstra

Nyní, v éře remaků a předělávek, se film Barbar Conan vrací do kin. Hlavní roli ztvárnil Jason Momoa, který má za sebou spíše seriály (Hra o trůny, Hvězdná brána). Od něj ale ani nečekáme víc než jen horu svalů. Herecký kumšt by tu však mohl projevit Ron Perlman (Hellboy) jako Conanův otec. Jaký bude snímek, je momentálně nejisté. Prozatím se ale můžete podívat na exkluzivní fotky přímo z natáčení!

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/2011_barbar_conan_fotky_z_nataceni/]

Barbar Conan (Conan the Barbarian)

USA, 2011
Akční/Dobrodružný/Fantasy

Režie: Marcus Nispel
Hrají: Jason Momoa, Rose McGowan, Stephen Lang, Rachel Nichols, Ron Perlman, Leo Howard, Raad Rawi

Premiéra v ČR: 18. srpna 2011

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Fotky: Barbar Conan. Podívejte se přímo na natáčení akčního fantasy!

Hide picture