Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Fotky z Avengers jsou už oficiální. Film se ale bude jmenovat Mstitelé

Redakce

Redakce

2. 10. 2011

!Fotogalerie!Srdce milovníků komiksového světa opět plesají. Světlo světa totiž spatřily první oficiální fotografie k filmu Avengers, překládaného jako Mstitelé. Podívejte se na skupinu nejznámějších komiksových superhrdinů!

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/the-avangers/]

Zdroj: distributor a Entertainment Weekly

The Avengers neboli Mstitelé jsou filmem z dílny režiséra Josse Whedona, který stojí například za Buffy, přemožitelkou upírů. Pojednávají o skupině nejznámějších (i když mnozí by přidali i další) komiksových superhrdinů, kteří spojí své síly a společně bojují proti zlu. Oněmi superhrdiny jsou Iron Man (Robert Downey Jr.), Hawkeye (Jeremy Renner), Kapitán Amerika (Chris Evans), Thor (Chris Hemsworth), Hulk (Mark Ruffalo), Black Widow (Scarlett Johanson) a Nick Fury (Samuel L. Jackson).

Scarlett Johansson to jako Black Widow sekne, Zdroj: distributor filmu

Film se sice premiéry dočká až 5. května příštího roku, už nyní ale máte možnost si prohlédnout jak první oficiální fotografie, tak i samostatné portréty jednotlivých postav a zhodnotit tak sami jejich povedenost.

Mstitelé (The Avengers)

Akční/Sci-fi
USA, 2012

Režie: Joss Whedon
Hrají: Robert Downey Jr., Jeremy Renner, Scarlett Johansson, Chris Evans, Samuel L. Jackson, Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Clark Gregg, Lou Ferrigno, Tom Hiddleston, Cobie Smulders, Paul Bettany, Gwyneth Paltrow, Amanda Righetti, Stellan Skarsgard, Jenny Agutter

Premiéra v ČR: 3. května 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Fotky z Avengers jsou už oficiální. Film se ale bude jmenovat Mstitelé

Hide picture