Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Fotosbírka s Wolverinem. Prohlédněte si všechny fotografie a plakáty

Jan Neuman

Jan Neuman

29. 4. 2013

Wolverine3 PerexPřipomeňte si některé dříve vydané fotky z připravovaného Wolverina společně s úplně novými v jedné galerii.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/fotogalerie-wolverine_1/“/]

„Umístili jsme Logana do velice izolovaného státu, kde si ho vybere mladá asijská dívka z důvodu, kterému úplně nerozumí. Požádá ho, jestli by ji nenásledoval do Japonska, kde se chce znovu setkat s někým ze své minulosti,“ pověděl k filmu producent Hutch Parker.

„Zjistí, že je to někdo, kdo s ním strávil nějaký čas ve vězení v Nagasaki. Poté, co zjišťuje, že tenhle muž je na smrtelné posteli, rozhodne se mu dát poslední dárek, aby mu poděkoval,” dodává dále producent.

“Ale tento dárek zatáhne Logana do velmi komplexního a velice nečekaného světa minulého i současného Japonska. Bude izolován a velice daleko od něčeho, co zná a čemu rozumí. Bude to tedy velice silná zkouška jeho charakteru, jakou nikdy předtím nezažil,” pokračuje Parker ve výčtu toho, co bude předmětem filmu. A co o filmu řekl Hugh Jackman, který se v roli Wolverina objeví již po šesté?

“Stále si nemyslím, že jsme viděli úplného a konečného Wolverina. Čím déle tuto postavu hraji, tím větší mám touhu vidět ho růst. Čím více mluvím s fanoušky a objevuji jeho svět, tím více pro mě znamená. Rozumím jeho charakteru a odkazu a necítím, že by Wolverina tento film odhalil celého, a přesně to mám v úmyslu jednou udělat.”

Připomínáme, že nejnovější Wolverine se objeví v kinech 25. července 2013.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Fotosbírka s Wolverinem. Prohlédněte si všechny fotografie a plakáty

Hide picture