Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

FOTO: Dead Island 2 má podtitul Riptide. Jde o přímé pokračování

Marek Jedinák

Marek Jedinák

2. 9. 2012

Velmi úspěšná hra z prostředí tropického ostrova napadeného nemrtvými se dočká dalšího pokračování. Příběhově přímo navazuje na první díl.

[album:https://www.fanzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/dead-island-riptide/]

Dead Island se stal jednou z nejúspěšnějších her loňského roku. Právem jej lze také řadit mezi jedny z nejkvalitnějších titulů se zombie tematikou všech dob. Po spekulacích, které se vyrojily po tom, co si publisher hry nechal zaregistrovat doménu Dead World, nasvědčovaly tomu, že se pracuje na dalším pokračování.

Čtěte také: Vybrali jsme nejlepší zombie hry. Naučí vás přežít invazi nemrtvých

Mnohem dříve než Dead World se však objeví zcela nový titul s názvem Dead Island: Riptide. Běží na stejném enginu a v zásadě půjde o přímé pokračování prvního dílu.

Hlavním postavám se nepodařilo dostat do civilizace. Jejich transport ztroskotal na zcela novém souostroví. Virus se tak rozšířil i mimo letovisko ležící na ostrově Banoi. Důležitou úlohu mají nově hrát povětrnostní podmínky, které například čas od času vyvolají povodně. Hráči tak budou muset z loďky odrážet útoky zběsilých zombií.

Hra dle tvrzení publishera nabídne také zcela nové prvky, jakými je například budování základny a její obrana prostřednictvím aktivních či pasivních zbraní.

Nově se objeví také zatím neodhalená pátá postava.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

FOTO: Dead Island 2 má podtitul Riptide. Jde o přímé pokračování

Hide picture