Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

FOTO: Fanoušci Star Wars vytvořili první plakát k Epizodě VII

Jan Neuman

Jan Neuman

7. 2. 2013

milennium falcon perexJestli dopadne Epizoda VII tak, jak dopadl nový Star Trek, nevíme. Víme jen to, že se toho mnozí bojí a další se na to těší. Ale také víme, jak vypadá první fanouškovský plakát. Podívejte se s námi.

Je to dobrý, anebo špatný začátek? Zdroj: Movies.com

Je to dobrý, anebo špatný začátek? Zdroj: Movies.com

Stále máme dost času, než Disney začne vytvářet marketingové materiály pro Star Wars: Epizodu VII. Je-li však tento fandovský plakát nějakým znamením, tak to jen vyvolá stejnou emocionální horskou dráhu, jakou přináší jeden z nejúspěšnějších filmových tvůrců současnosti (J. J. Abrams) téměř do všeho, co začne produkovat.

Jak bude pokračovat ve vyprávění příběhů hrdinů, kteří jsou mezi fanoušky považováni  téměř za svaté? Máme k dispozici pouze velice povedený plakát od Lyndona Derresforda a Paula Batemana, jenž ukazuje jednu z možností, která však nemusí ve filmu vůbec být. Nabízí však zajímavé otázky: „Co se stalo s Millennium Falconem?“ a „Kdo jsou dvě postavy, jež vedle něj stojí?“

Když se podíváme na práci J. J. Abramse, tak mnozí z nás odtuší, že by mohlo nastat klidně i to, co vidíme na plakátu. Doufejme tedy, že Millennium Falcon zůstane i po Epizodě VII vcelku a že se Abramsovi nepodaří rozdělit fanoušky Star Wars tak, jako se mu to povedlo v případě Star Treku. Na to ale odpoví až film samotný.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

FOTO: Fanoušci Star Wars vytvořili první plakát k Epizodě VII

Hide picture